Ankieta absolwenta Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie
Jestem absolwentem: *
Required
Czy oczekiwania, jakie miał Pan/Pani w stosunku do szkoły, zostały spełnione? *
Jak planuje Pan/Pani wykorzystać zdobyte wykształcenie/kwalifikacje? *
Required
Czy planuje Pan/Pani kontynuować naukę? *
Jeśli tak, to w jakiej formie?
Jakim kierunkiem kształcenia jest Pan/Pani zainteresowany/a? *
Required
Proszę podać swoje imię: *
Your answer
Proszę podać adres e-mail jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany/a otrzymywaniem informacji na temat bezpłatnej oferty edukacyjnej Centrum.
Your answer
Akceptuję warunki ochrony danych osobowych *
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
Absolwent udzielający odpowiedzi na ankietę dotyczącą losów absolwentów wyraża dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie w celach wynikających z przepisów rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 maja 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego. Dane osobowe podlegają ochronie przewidzianej w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Udostępniający dane ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie zapewnia każdemu uzupełniającemu ankietę prawo do kontroli przetwarzania danych. Administratorem danych osobowych jest Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie, ul. Jana Pawła II 17, dane osobowe zbierane przez formularz są niezbędne do badania losów absolwentów zgodnie z zapisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z dnia 9 października 2009 r. ze zmianami). Absolwent wypełniający ankietę ma prawo do wglądu do danych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia poprzez kontakt mailowy z administratorem danych osobowych. Zbiór będzie składał się z imienia i adresu e-mail.
Dane do wykazu zbiorów danych osobowych:
1. Nazwa zbioru – baza danych dotycząca losów absolwentów.
2. Podstawa prawna – rozporządzenie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 października 2009 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. z dnia 9 października 2009 r. ze zmianami).
3. Właściciel zbioru – Centrum Kształcenia Ustawicznego im. St. Staszica w Koszalinie
4. Forma prowadzenia – tradycyjna/elektroniczna.
5. Zastosowany program komputerowy – MS Office.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms