Osoby z niepełnosprawnością narządu wzroku w podstawowej opiece zdrowotnej
Szanowni Państwo,
ankieta do wypełnienia w wersji elektronicznej, wraz z jej opisem i celami, dostępna jest pod poniższym adresem:
https://forms.gle/rvw5PLnbcpL24M5UA

Osoby, które wolą udzielić odpowiedzi telefonicznie lub wypełniając dokument w Word, proszę o pozostawienie kontaktu do siebie na końcu tego formularza.

Informacja dla osób badanych telefonicznie lub poprzez e-mail:

Na podstawie art. 13 ust. 1 oraz ust. 2 przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Katarzyna Binder–Olibrowska, asystent w Zakładzie Rehabilitacji Psychospołecznej Katedry Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, adres i telefon: Łódź, ul. Lindleya 6, tel. 662 585 476
2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu:
a) nawiązania z Państwem kontaktu w zakresie przeprowadzenia ankiet – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, w zakresie danych podstawowych (imię i nazwisko, nr telefonu, adres e–mail),
b) przeprowadzenia samej ankiety dla celów naukowych – na podstawie art. 9 ust. 2 lit. j ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, w zakresie danych wrażliwych, w tym medycznych, z zastrzeżeniem, iż na etapie wykorzystania wyników badań z przeprowadzonych ankiet zostanie dokonana pełna anonimizacja danych, która uniemożliwi jakąkolwiek identyfikację osób badanych.
3. Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora w związku z przeprowadzanymi ankietami.
4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji celu tj. przeprowadzenia ankiety.
5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych i prawo do przenoszenia danych.
6. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku gdy Państwo uznacie, że administrator przetwarza Państwa dane osobowe w sposób niezgodny z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
7. W trakcie przetwarzania danych nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania.
8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich podania nie będzie możliwa realizacja celu przetwarzania oraz Państwa udział w badaniu.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celu nawiązania kontaktu i przeprowadzenia ankiety telefonicznej lub przesłania ankiety poprzez e-mail zgodnie z ustawą o ich ochronie. *
Proszę o podanie numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którymi mogę się z Panią/Panem skontaktować w celu przesłania ankiety w Word lub ustalenia terminu rozmowy telefonicznej: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy