Реєстраційна форма компонента розвитку Програми підтримки ВПО 2018
Компонент відновлення та розвитку Програми підтримки ВПО надає допомогу у відновленні особистісного ресурсу та можливість здобути знання і навички, які дозволяють стати на ноги і відбудувати своє життя на новому місці.

У програмі можуть взяти участь люди, які мають довідку ВПО, виїхали з Донецької та Луганської областей і зараз живуть в Дніпропетровській, Харківській чи Мангушському та Нікольському районах Донецької області.

На сьогоднішній день ми проводимо набір у групи за трьома напрямками, кожен із яких докладно описаний нижче.

Програма працює в рамках проекту «Благодійна допомога ВПО та найбільш вразливим родинам, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні», що впроваджують Diakonie Katastrophenhilfe та Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.

І. Групові дискусії
Зустрічі для дорослих та дітей, на яких в супроводі досвідченого ведучого учасники здобувають важливі для благополучного життя навички. З елементами соціально-психологічної реабілітації.
ІІ. Дистанційне навчання
Можливість віддалено (через Інтернет) здобути професійні знання та навички, затребувані на ринку праці
ІІІ. Консультації з працевлаштування
Зустрічі з професіоналами, які допоможуть зорієнтуватися на регіональному ринку праці та правильно «продати» свої знання та навички, дотримуючись правил безпеки.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Український фонд "Благополуччя дітей". Report Abuse