Anketa į KRC komandą
MES tai – Kūrybinės raiškos centras, nevyriausybinė jaunimo organizacija, kuri susikūrė 1999 m. Kuršėnuose. Vienijame aktyvius jaunus žmones ir su jaunimu dirbančius žmones, kurie ugdo tolerantiškus, besimokančius ir kritiškai mąstančius piliečius.

MES siekiame sukurti erdvę žmonių saviraiškai, iniciatyvai ir ugdymuisi, atsižvelgiant į jų poreikius. Kuriame ir vykdome vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų neformaliojo ugdymo ir mokymų programas, siekiame prisidėti prie jaunimo veiklos kokybės gerinimo, nevyriausybinių organizacijų plėtros bei kuriame sąlygas mažiau galimybių turintiems žmonėms aktyviai dalyvauti visuomenėje.

KRC Savanoriai - neįpareigoti, susipažįsta su KRC aplinka, gauna pirmenybę dalyvauti projektuose, gali būti maksimaliai 1 metus. Po metų arba prisijungia kaip nariai, arba turi palikti KRC.
 
KRC Nariai - gali dalyvauti organizacijos valdyme, rinkti valdybą, privalo mokėti nario mokestį ir dalyvauti susirinkimuose. Per metus pageidautina prisidėti prie bent 2 organizuojamų veiklų arba inicijuoti bent vieną savo asmeninę veiklą, prie kurios jungtųsi kiti nariai.

Nario mokestis - 5 eur/metams studentams ir moksleiviams
                           -  10 eur/metams ne studentams ir moksleiviamsSign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.