Kurs o cyfrowym skupieniu [Lista oczekujących]
Wzmocnij koncentrację, pokonaj rozproszenia i wreszcie zrób robotę!

>>> CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?
Naucz się, jak poprawić koncentrację, blokować rozproszenia i osiągnąć spokój nawet gdy lista zadań ciągnie się bez końca. Podczas kursu dowiesz się, jak rozpoznawać co cię rozprasza i dlaczego. Nauczysz się, jak skonfigurować social media, telefon czy skrzynkę mailową, by nie przeszkadzały w działaniu, a jednak spełniały swoją rolę. Zrozumiesz, jak radzić sobie z „nagłymi wrzutkami” i nieprzewidywalnością pracy w zespole. Poznasz sposoby przystosowania miejsca pracy, by służyło skupieniu. Na koniec dowiesz się, jak priorytetyzować zadania i układać dzień pracy, by pracować mniej, ale efektywniej i mieć więcej czasu na to, co dla ciebie ważne.


>>> DLA KOGO TEN KURS?
Kurs przygotowany został z myślą o osobach z branży IT/nowych technologii/startup, które na co dzień pracują w kreatywnym, szybko zmieniającym się środowisku. Idealnie sprawdzi się też jeśli pracujesz zdalnie lub jesteś częścią firmy lub organizacji, która pracuje w systemie no office.

>>> KIEDY?
Następna edycja już jesienią!


Jeśli znasz kogoś, komu przydałby się taki kurs, podziel się z nim tym formularzem.


Dzięki i #DaszRade! :)
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Zapisy na darmową edycję kursu już są zakończone!
Zostaw swoje dane, jeśli chcesz być informowany o kolejnych edycjach i innych darmowych produktach
Imię *
Email *
W jakiej branży pracujesz? *
Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych kursach, musisz zgodzić się na dopisanie adresu do listy mailowej. Tu znajdziesz moją politykę prywatności: https://lifegeek.pl/polityka-prywatnosci/ *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy