Pieteikšanās Latvijas Jaunatnes padomes nacionālajai konferencei "Kas notiek Latvijas jaunatnes organizācijās?"
Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) nacionālā konference norisināsies 7. novembrī. Tās laikā LJP prezentēs pētījuma rezultātus, kā arī darba grupās kopīgi veidosim rekomendācijas Izglītības un zinātnes ministrijai.

Konferences mērķauditorija ir LJP biedru organizācijas, organizācijas no jaunatnes organizāciju saraksta un citas jaunatnes organizācijas un jaunatnes jomas interesenti.

Pieteikšanās līdz 2019. gada 14. oktobrim ieskaitot.
*Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots. No vienas organizācijas ir iespēja piedalīties vismaz diviem dalībniekiem, vienam no tiem jābūt jaunietim.

Dalība konferencē ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes un pusdienas, bet pašiem jāsedz ceļa izmaksas uz/no konferences norises vietu.

Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz renate.mencendorfa@ljp.lv vai zvanot 29452874 (Renāte).

Konference tiek īstenota Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un to atbalsta Olaines novada pašvaldība.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Pārstāvētā organizācija *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Kurā darba grupā Tu vēlētos piedalīties? Sakārto prioritārā secībā vēlamās darba grupas *
1. izvēle
2. izvēle
3. izvēle
Kā uzlabot Jaunatnes likumu mūsdienu realitātei?
Kas ir jaunatnes organizācija Latvijā?
Kā efektivizēt ieguvumu jaunatnes organizācijām no Jaunatnes politikas valsts programmas?
Vai Tev ir īpašas vajadzības attiecībā uz ēdināšanu (piem., alerģijas, veģetārs ēdiens u.c.) *
Your answer
Paldies par pieteikumu! Drīzumā sazināsimies ar Tevi!
Šajā anketā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā un informētu par šī pasākuma norisi, kā arī lai nodotu informāciju projekta finansētājiem uzraudzības funkciju veikšanai. Datu apstrādi un glabāšanu veic Latvijas Jaunatnes padome (LJP). Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai šo mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām pusēm.
Piesakoties pasākumam, dalībnieks piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt filmēts un fotogrāfēts, šie materiāli var tikt izmantoti šī un citu LJP pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanai projekta mērķu sasniegšanai. Dalībnieks var iebilst pret sevis filmēšanu vai fotogrāfēšanu pasākumā un pieprasīt pārtraukt to.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LJP. Report Abuse - Terms of Service