Wolontariat - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Kochasz bieganie, jazdę na rowerze, narty biegowe, piękne widoki i niesamowitą atmosferę towarzyszącą największym imprezom sportowym?
Lubisz poznawać nowych ludzi, przysłuchiwać się rozmowom prowadzonym w wielu językach świata i chciałbyś stać się częścią czegoś naprawdę fajnego?
Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie!
Wypełnij poniższy formularz i zostań naszym wolontariuszem:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko: *
Data urodzenia: *
MM
/
DD
/
YYYY
Numer telefonu: *
Miejsce zamieszkania *
Czy byłeś już kiedyś wolontariuszem? Jeśli tak, napisz gdzie i kiedy. Jeśli nie, nic nie szkodzi!
Napisz w dwóch słowach dlaczego chcesz do nas dołączyć: *
Zaznacz, jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem:
Kolumna 1
Zimowy Bieg Piastów
Zaznacz, jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem:
28.08.2021
29.08.2021
Letni Bieg Piastów
Zaznacz, jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem:
25.09.2021
Rowerowy Bieg Piastów
Zaznacz, jeśli jesteś zainteresowany tym wydarzeniem:
Kolumna 1
Inne Biegi
Zaznacz, w którym z tych miejsc czułbyś się najlepiej: *
Required
WAŻNE
Pamiętaj, że większość naszych imprez odbywa się pod chmurką, czyli w zmiennych warunkach pogodowych. Zimą koniecznie pamiętaj o ciepłej odzieży, czapce, rękawiczkach i solidnym, nieprzemakalnym obuwiu (dobrze też mieć ze sobą coś na zmianę). Latem pamiętaj natomiast o pełnym obuwiu, okularach przeciwsłonecznych i kurtce, która ochroni Cię przed deszczem i wiatrem.

Do zobaczenia na Polanie Jakuszyckiej!
Polityka prywatności

Rejestracja powyższych danych jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w formularzu informacji przez Stowarzyszenie Bieg Piastów w celu zebrania kandydatów do wolontariatu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane zawarte na formularzu zostaną umieszczone w bazie danych administratora danych osobowych Stowarzyszenia Bieg Piastów z siedzibą w Jakuszyce 8, 58 – 580 Szklarska Poręba. Będą one wykorzystywane przez administratora danych osobowych w celu właściwego doboru wolontariuszy do realizacji zadań związanych z organizacją planowanych zawodów sportowych. Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie na podany adres poczty elektronicznej treści informacyjnych związanych z udziałem w wolontariacie pochodzących od Stowarzyszenia Bieg Piastów. Użytkownicy mają prawo do rezygnacji z otrzymywania treści, o których mowa w niniejszym zdaniu, wysyłając informację na adres email: biuro@bieg-piastów.pl. Zapoznaj się również z polityką prywatności: http://bieg-piastow.pl/polityka-prywatnosci/page
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy