Registracija į Acem meditacijos įvadinį kursą

Kviečiame susipažinti su Acem meditacija. Įvadinio kurso trukmė - 2 dienos, mokymai vyks Vilniuje, 2017 11 11- 12 d.

Acem meditacija yra ypatinga tuo, kad nėra susieta su jokia religija ar misticizmu. Šios meditacijos poveikis siejamas su psichologiniais ir fiziologiniais veiksniais: ne tik palaiko gerą savijautą, bet ir padeda prisitaikyti prie naujų situacijų, „apdoroti“ kasdieninį stresą ir įtampą. Kitaip tariant, tai paprastas, tačiau labai svarbus psichologinis įrankis rūpinimuisi savo emocine ir fizine sveikata. Plačiau: https://goo.gl/7f4mHq

Medituoti pagal Acem yra tikrai paprasta. Medituojama sėdint kėdėje, užsimerkus, mintyse kartojant Jums paskirtą meditacijos garsą ir leidžiant visoms mintims, jausmams, emocijoms ir kūno pojūčiams ateiti ir išeiti.

Įvadinio kurso metu metu galėsite susipažinti su Acem meditacijos koncepcija, pagrindiniais principais ir išbandyti meditaciją praktiškai. Kursą anglų kalba ves sertifikuotas Acem instruktorius (-ė) iš Norvegijos.

Instruktorius (-ė) dirba savanoriškai, tad dalyviams tekainuoja lektorių atvykimo ir logistikos išlaidos.

Mokymai vyks anglų kalba, jei reikės, organizuosime vietinį vertimą.

Informacijos rasite ir faceboke: https://www.facebook.com/acem.lietuvoje
Jau dalyvavusiųjų lietuvių įspūdžiai: http://acem.com/the_organization/material/acem_meditacija_lietuvoje/atradimai_ir_patyrimai_kodel_verta_isbandyti_acem_meditacija

P.S. Visiems kurso dalyviams bus dovanojama knyga, skirta pradedantiesiems “ Acem Meditation - An Introductory Companion“.

*****************************************************************************************************
If you are interested to know more about Acem meditation you have an opportunity to attend Acem meditation beginner's course which will be held in Vilnius this autumn. During two days you will learn how to use Acem Meditation for relaxation and stress management. After the course, you can practise the technique on your own, whether you choose to become a regular meditator or to meditate whenever you feel the need.

The book Acem Meditation - An Introductory Companion is included in the course fee. More logistical information will be provided for those, who have registered.

www.acem.com

Jūsų vardas pavardė/ Your name and last name *
Your answer
Jūsų telefono Nr./ Your phone number
Your answer
Jūsų el. paštas/ Your email address *
Your answer
Ar suprantate angliškai?/Do you speak English?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms