Zostań Trenerem nowych technologii!

Cześć!
Jesteśmy Hakersami - społecznością, która wspiera potrzebujące dzieciaki w usamodzielnianiu się przez naukę nowych technologii i rozwój kompetencji cyfrowych. Jeśli chcesz nam w tym pomóc i zostać SuperBohakerem, zgłoś się przez poniższy formularz.

Kogo szukamy?
Trenerów, którzy będą prowadzić zdalne kursy dla naszych podopiecznych. Zajęcia odbywają się co tydzień w dogodnym terminie (godziny popołudniowo-wieczorne). Materiały do prowadzenia zajęć są przez nas przygotowywane, ale możesz uczestniczyć w ich tworzeniu lub zaproponować własny skrypt.

Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: link do wpisu na bloga - https://hakersi.pl/zostan-trenerem-nowych-technologii-dla-dzieci-w-potrzebie/

Dla wszystkich zainteresowanych wolontariatem zapraszamy na spotkania online z ekipą fundacji, na których każdy będzie mógł dopytać się o szczegóły, rozwiać swoje wątpliwości i przegadać z nami potencjalną współpracę.

Czekamy na Ciebie:
09.02 (środa) o 17:00 – link do spotkania: https://bit.ly/3rn4IM6
15.02 (wtorek) o 17:00 – link do spotkania: https://bit.ly/35Cbfdq

Jeśli nie możesz uczestniczyć w spotkaniu, a masz pytania, pisz śmiało - czekamy pod mailem:
zgloszenia.hakersi@sarigato.org

A jeśli chcesz zaangażować się całą firmą w ramach wolontariatu pracowniczego, napisz do Doroty: dorota.niedziela@sarigato.org

Wpadaj do nas na:
https://hakersi.pl/ 
https://www.facebook.com/HakersiPL 

Pozdrawiamy!
Ekipa Hakersów

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Sarigato. Report Abuse