Rekolekcje Camino de Santiago- informacje
To jest formularz zgłoszeniowy na rekolekcje Camino de Santiago, które odbędą się w terminie 4-6 grudnia 2020 roku w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. Bardzo prosimy Cię o uważne przeczytanie i zaakceptowanie poniższych informacji.

Informacje szczegółowe, program i aktualności dot. rekolekcji umieszczamy na:
https://mypielgrzymi.com/rekolekcje
oraz na facebook'u https://facebook.com/rekolekcjecaminodesantiago

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW REKOLEKCJI Z 20-22 MARCA
Prosimy wszystkie osoby, które potwierdziły i opłaciły uczestnictwo w rekolekcjach, które pierwotnie miały odbyć się w dniach 20-22 marca o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. Pozwoli nam to w 100% potwierdzić Waszą chęć uczestnictwa w rekolekcjach 4-6 grudnia. Bardzo prosimy, nie czekajcie z decyzją! Osoby, które miały opłacony udział w rekolekcjach 20-22 marca, a nie mogą uczestniczyć w terminie 4-6 grudnia, prosimy o wiadomość email na adres rekolekcje@mypielgrzymi.com najpóźniej (!) do 22 marca 2020. Po tym terminie nie zwracamy płatności i przekazujemy je na realizację kolejnych rekolekcji.

INFORMACJA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW
Prosimy Was o możliwie szybkie potwierdzenie uczestnictwa w rekolekcjach i dokonanie wpłaty. Zaznaczamy, że wszystkie wniesione wpłaty, w przypadku Waszej rezygnacji, zostaną przekazane na cele realizacji rekolekcji. Wpłaty NIE BĘDĄ ZWRACANE w wypadku rezygnacji z Waszej strony i potraktujemy je jako cegiełkę na pokrycie kosztów przygotowania rekolekcji. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje!

Koszt udziału w rekolekcjach to 299 złotych. Zapewniamy:
- 2 noclegi w pokojach 2-4 osobowych z łazienką (nie ma możliwości wyboru wielkości pokoju; w pierwszej kolejności przydzielamy pokoje małżeństwom i osobom, które miały opłacony udział w rekolekcjach 20-22 marca)
- pełne wyżywienie (kolacja w piątek, śniadanie+obiad+kolacja w sobotę, śniadanie+obiad w niedzielę)
- pakiet powitalny (identyfikator, śpiewnik, gadżety)
- przerwy kawowe, herbata
- sklepik caminowy

PO WYPEŁNIENIU FORMULARZA DOKONAJ WPŁATY
Numer konta: 53 1870 1045 2078 1198 0443 0002
Odbiorca: Camino Polska Jakub Pigóra, ul. Piotra Włosta 5A, 55-050 Sobótka
Tytułem: Rekolekcje + [twoje imię i nazwisko]
Prosimy o nie dokonywanie żadnych wpłat, bez wypełnienia zgłoszenia.

Rekolekcje Camino de Santiago są formą rekolekcji zamkniętych, dlatego nie przyjmujemy nikogo, kto chciałby przyjechać lub wyjechać w terminach innych niż podane w planie rekolekcji.

Nie umożliwiamy też uczestnictwa w rekolekcjach osobom nocującym poza wyznaczonym przez nas Domem Pielgrzyma lub ośrodkiem rekolekcyjnym (nawet w wypadku braku miejsc noclegowych w naszym ośrodku).

Nie umożliwiamy też częściowego uczestnictwa w rekolekcjach.

W programie rekolekcji są:
- codzienna Eucharystia
- modlitwy wspólnotowe (jutrznia)
- konferencje głoszone przez osoby duchowne i świeckie
- czas wolny na wypoczynek, spacer, integrację pielgrzymów, zabawę i wygłupy ;)
Wszystkie elementy programu są ważne do prawidłowego przeżycia rekolekcji.

W rekolekcjach biorą udział OSOBY DOROSŁE. Zgodę na przyjazd osób nieletnich: dzieci, krewnych, wnuków trzeba uzyskać od organizatorów. Organizator nie zapewnia opieki dla dzieci.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, uczestnik otrzymuje wiadomość e-mail z potwierdzeniem i numerem konta bankowego na które dokonuje wpłaty 299 złotych. Wpłata, w przypadku rezygnacji uczestnika, NIE JEST ZWRACANA. Jeśli uczestnik, po dokonaniu zgłoszenia, w ciągu 7 dni nie opłaci uczestnictwa w rekolekcjach, zostaje przeniesiony na listę rezerwową, a jego miejsce zostaje udostępnione kolejnej osobie.

Z uczestnikami kontaktujemy się mailowo lub poprzez wiadomość sms, tylko i wyłącznie na adresy i numery podane w formularzu zgłoszeniowym.
Email *
Zaakceptuj warunki udziału w rekolekcjach *
Potwierdź, że akceptujesz wszystkie warunki i informacje dotyczące udziału w rekolekcjach Camino de Santiago.
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z obsługą procesu rejestracji uczestnictwa i organizacji rekolekcji Camino de Santiago zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)
Zgoda na utrwalanie wizerunku *
Udzielam organizatorom rekolekcji Camino de Santiago zezwolenia na wykorzystanie w zakresie jego działalności mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach oraz video podczas tych rekolekcji Camino de Santiago w dowolnym utworze oraz w innych materiałach nie noszących cech utworu w rozumieniu prawa autorskiego, na dowolnym polu eksploatacji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych. (Zgoda umożliwi dzielenie się zdjęciami z rekolekcji między uczestnikami np. stworzenie ogólnodostępnej galerii, stworzenie videorelacji z rekolekcji oraz opublikowanie zdjęć i filmów przez naszych partnerów medialnych)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy