Pasitik vasarą sportuodamas'17
Su dideliu džiaugsmu norime Jus visus pakviesti į Karate mokykos “TOSHI” sezono uždarymo šventę “Pasitik vasarą sportuodamas”! Pirmą kartą organizuodami Jums šventę norime tuo pačiu padaryti šventę ir likimo nuskriaustiems vaikams, kuriuos globoja organizacija “Gelbėkit vaikus”.
Dalyvio vardas
Your answer
Dalyvio pavardė
Your answer
Gimimo metai
Nurodyti tikslią gimimo datą, pvz 2007.05.19
Your answer
Bėgimo distancija
Required
Klubo instruktorius
Jeigu šventėje dalyvaus kiti artimieji, juos priskirkite prie savo vaiko instruktoriaus. Jeigu nesate tiesiogiai susiję su karate klubu "TOSHI" pasirinkite punktą - ne klubo narys.
Required
Telefono numeris
Your answer
El. paštas
Your answer
Visi bėgimo dalyviai prisiima visą su bėgimu susijusią riziką, įsipareigoja adekvačiai vertinti savo sveikatos būklę, fizinį pasiruošimą ir galimybes. Dalyviai įsipareigoja dėl to nereikšti pretenzijų renginio organizatoriams. Už nepilnamečius atsako jų tėvai.
Už Jūsų paaukotas lėšas bus nupirktas sportinis inventorius ir sveikatingumo priemonės organizacijai "Gelbėkit vaikus". Savanorišką auką 1,3 arba 5 € prašome pervesti į sąskaitą LT077044000949612709. Gavėjas - "renginio organizatoriai", mokėjimo paskirtis "bėgimas". Informuojame, kad aukojimas nėra privalomas norint dalyvauti šventėje, bet Jūsų indėlis labai pagelbėtų likimo nuskriaustiems vaikams įsilieti į sportą ir sveiką gyvenseną! Ačiū!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms