Wyobraź sobie, że jesteś Tiarą Przydziału...
Gdzie byś przydzielił/a poniższych uczniów?
Imię i nazwisko: *
1. "Interesuję się historią i nauką języków obcych, uwielbiam poezję i czytam wiele poematów. Wśród moich znajomych uchodzę za zdolną i oczytaną osobę."
Clear selection
2. "Uwielbiam aktorstwo. Jestem dość nerwowa i niecierpliwa, ale stanowcza. Dość dobrze się uczę i nie jestem za miła."
Clear selection
3. "Jestem osobą ambitną oraz sprytną. Jestem z natury miła, ale przebiegła. Mam własne zdanie, które nie lubię, jak ktoś je podważa. Jestem wybuchowa i często się denerwuję. Jestem przyjacielska, stanowcza."
Clear selection
4. "Moje hobby to jeżdżenie na desce. Kocham zwierzęta. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu i nie przepadam za towarzystwem, więc mam mało znajomości. Trudno mi komuś zaufać, więc nie tworzę nowych relacji."
Clear selection
5. "Jestem niezdecydowaną osobą, nie mam pojęcia, jaka jestem. W Wizarding World wyszedł mi Slytherin, jednak nie jestem przekonana. Na co dzień jestem sarkastyczna i ironiczna, jednak mimo to ludzie mnie lubią. Z natury jestem pomocna, jednak i leniwa. Kocham czytać książki, a sportem, jaki uprawiam, jest kolarstwo. Bardzo szybko przystosowuję się do nowego otoczenia i nie zależy mi na stałych przyjaźniach. Wielbię ff, trzymają mnie przy życiu."
Clear selection
6. "Jestem miła, pomocna. Zawsze walczę o swoje, nie poddaje się. Każdemu staram się pomoc w potrzebie."
Clear selection
7. "Mimo iż jestem opiekuńcza, to potrafię postawić na swoim. Jestem ambitną młodą studentką, którą dąży do upragnionego sukcesu. Potrafię podstępem dokonać swoich wyborów, jak i jestem bardzo szczera."
Clear selection
8. "Z natury jestem raczej miła, pomocna i uprzejma, lecz czasem, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafię się diametralnie zmienić - staję się wredna, mściwa i nie przejmuję się uczuciami innych ludzi. Przyjaciele i rodzina są u mnie na pierwszym miejscu, więc zawsze, bez względu na wszystko, staję w ich obronie. Nauka nie stanowi dla mnie żadnych trudności, zawsze miałam jedne z najwyższych stopni."
Clear selection
9. "No co no, co tu mówić. Proszę strzelać."
Clear selection
10. "Zawsze próbuję wyjść jak najlepiej przy poznaniu się. Nie lubię pokazywać swoich wad. Dla przyjaciół jestem przyjacielska i miła, ale dla nowo poznanych nieufna i nieśmiała. Rodzice uważają mnie za marzycielkę i potrafię się z nimi zgodzić. Zainteresowania: malowanie i zdobywanie nowych umiejętności."
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy