Майстер-клас від "Школи громадських проектів"
Спікер: Наталія Дедікова

Тема: "КСВ match-формат: яким бізнесам які підходять соціальні проекти? Сегмент, мотивація, етапи циклу розвитку"

Наталія Дедікова - Marketing Director сектору В2С, маркетинг консультант сектору МСБ, з досвідом роботи в маркетингу більше 15 років, магістр стратегічного маркетингу і реклами. Нагороди та відзнаки: переможець і призер Міжнародних фестивалів BTL / event, нагороди МАМИ, Всеукраїнської рекламної коаліції, Міжнародного Фестивалю Реклами, конкурсу Effie. Управлінський досвід роботи у великих вітчизняних і міжнародних компаніях близько 10 років - Nokia, Ferrero, Puratos, Phillip Morris, Humana, Kraft Foods, Mondelez, Jacobs DE etc.

Під час майстер-класу у Вас буде можливість задати питання, отримати відповіді, знайти однодумців, розширити базу контактів однодумців!

Вартість: безоплатно за реєстрацією

З метою популяризації Громадського Бюджету та налагодження контакту між громадою, бізнесом та міською радою, громадська організація «Школа громадських проектів» спільно з КП "Центр публічної комунікації та інформації» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства», та за інформаційної підтримки "КМЦ" - пропонують проведення циклу навчальних заходів по середам з 19.00 до 21.00 у м. Київ, починаючи з 6 березня 2019 року у приміщенні КМДА.
Основні завдання навчання:
• Проводити щосереди лекції від провідних фахівців реклами, проектного менеджменту, маркетингу та піар (PR) з метою розвитку комьюніті волонтерів-амбасадорів “Громадського бюджету”;
• Впровадити діалог громади і бізнесу (спікери – представники бізнесу) на платформі таких майстер-класів / лекцій;
• В результаті таких зустрічей отримати постійний контакт з нашою аудиторією, підвищення рівня обізнаності молоді щодо реклами / проектного менеджменту / фандрейзингу / роботі з командою, інших предметів;

ПІБ *
Your answer
Моб *
Your answer
Адреса електронної пошти *
Your answer
Организація *
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service