Pieteikums LEGO® robotikas nodarbībām
LEGO® robotikas nodarbības "Mazais robotiķis", "Robotiķis" un "Robotiķis skolā" ir interešu izglītības programmas 3-4, 4-7 un 6-9 gadus veciem bērniem, kuras īsteno interešu izglītības iestāde "Bērnu centrs KĀ MĀJĀS" savās telpās Siguldā, Cēsīs un Valmierā, kā arī pirmsskolas un sākumsskolas izglītības iestādēs Vidzemes reģionā.

Mācību programmas pamatā ir darbs ar LEGO® Education robotikas un mehānikas komplektiem, kā arī citiem mācību līdzekļiem, ar kuriem atbilstoši vecumam:
- tiek apgūtas konstruēšanas prasmes, veicināta izpratne par mehānismu darbību, to ietekmējošiem faktoriem;
- tiek apgūtas programmēšanas prasmes, veicināta izpratne par vienkāršu algoritmu veidošanu un pielietošanu;
- tiek veicināta loģiskā domāšana, attīstīts vārdu krājums, uzlabotas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes, kā arī trenēta sīkā motorika.
Programmās "Robotiķis" un "Robotiķis skolā" pamatā tiek izmantoti LEGO® Education SPIKE Essential robotikas komplekti. Savukārt programmā "Mazais robotiķis" strādājam ar LEGO® Education Duplo mehānikas komplektiem un TTS Blue-Bot robotiem.

Nodarbības notiek reizi nedēļā. Programmās "Robotiķis" un "Robotiķis skolā" nodarbības ilgums ir līdz 45 minūtēm, savukārt programmā "Mazais robotiķis" - līdz 30 minūtēm.

Mācību maksa 2023./2024. mācību gadā tiek noteikta 26 EUR mēnesī programmā "Mazais robotiķis" un 34 EUR mēnesī programmās "Robotiķis" un "Robotiķis skolā". Papildus tiek piemērota 10% mācību maksas atlaide, ja nodarbības vienlaicīgi apmeklē 2 un vairāk bērni no vienas ģimenes. Turklāt par nodarbību maksu iespējams saņemt iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksu, aizpildot ikgadējo ienākumu deklarāciju, pievienojot maksājumu uzdevumus, kuros norādīts programmas nosaukums, bērna vārds, uzvārds un personas kods.

Tāpat, kā jau ierasts, LEGO robotikas grupu 2023./2024. mācību gada audzēkņi saņems 10% atlaidi Bērnu centra KĀ MĀJĀS rīkotajām vasaras grupām 2024. gada vasarā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties: info@bckamajas.lv, 29398553!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vēlos: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy