Přihláška na příměstský tábor Droužkovice 2021
Přihlašujete svoje dítě na příměstský tábor v Droužkovicích v roce 2021. Přestože se jedná o příměstský tábor, bude zaměřen na táboření a další aktivity, jako je např. geocaching. Jsou plánovány i zážitkové programy během každého turnusu.

Finanční příspěvek rodičů je od 1000 Kč / turnus. To platí, pokud bude přihláška podána a uhrazena do konce března 2021. Po té je cena 1200 Kč/ turnus. Příspěvek je určen na stravování, cestovné, vstupenky apod. Hradí se na základě vystavené faktury. Můžete využít i příspěvek od zaměstnavatele.

Termínů je šest (1. - 2.7 + 7-9.7, 12. - 16. 7., 19. - 23. 7., 2. - 6. 8., 9. - 13. 8., 16. - 20. 8., ) - pro každý turnus, prosím, vyplňte samostatnou přihlášku.

Tábor je určen prioritně pro děti pracujících rodičů (samozřejmě včetně OSVČ), studujících rodičů nebo rodičů, kteří si práci hledají (jsou v evidenci úřadu práce) a bydlí prioritně v městech a obcích v okolí Chomutova. Neznamená to ale, že účast chomutovských dětí je vyloučena. Přihlašujte se všichni, kdo máte o účast na táboře zájem.

Tábor je určen pro děti od 5 do 15ti let.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy