Zgłoszenie do Akademii Wychowawców Bullerbyn 2019
Formularz przeznaczony jest dla osób, które chcą wziąć udział w rekrutacji do stażu w Fundacji Bullerbyn - Akademia Wychowawców Bullerbyn 2019 "Świadomy wychowawca w relacji z dzieckiem".

Fundacja zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Akademia Wychowawców Bullerbyn to roczny staż rozwojowy, którego celem jest przygotowanie uczestników do pracy z dzieckiem. Udział w programie umożliwia poznanie metod pracy opartych na budowaniu z dzieckiem relacji, założeń pedagogiki Gestalt i psychologii rozwojowej dziecka, a także zdobycie doświadczenia w pracy z grupą dzieci pod superwizją.
Imię i nazwisko *
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Dlaczego chciałbyś/abyś wziąć udział w programie?
Edukacja formalna i nieformalna. Napisz jakie masz wykształcenie i w jakich kursach/ szkoleniach brałeś/aś udział.
Doświadczenie w pracy z dziećmi. Jeśli masz już doświadczenie w pracy z dziećmi opisz je poniżej.
Napisz kilka zdań o sobie
Zapoznałem/am się z harmonogramem stażu dostępnym na stronie http://bullerbyn.org.pl i deklaruję udział we wszystkich warsztatach i części praktycznej.
Clear selection
Zapoznałem/am się ze wzorem porozumienia dostępnym na stronie http://bullerbyn.org.pl i akceptuję jego warunki.
Clear selection
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych z siedzibą w Wilczej Górze, ul. Nieziemska 1, moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby organizacji projektu „Wioska Bullerbyn" w celu rekrutacji do działania "Akademia Wychowawców Bullerbyn 2019" i uczestnictwa w tym działaniu. Oświadczam, iż zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostałem poinformowany przez Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych o tym, że:- podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości rekrutacji do działania Akademia Wychowawców Bullerbyn 2019;- administratorem moich danych osobowych jest Fundację Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się skontaktować w formie elektronicznej pod adresem: iod@bullerbyn.pl lub w formie pisemnej pod adresem: Aleja Wyzwolenia 7, 00-572 Warszawa;- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a,b i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;- posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podane dane nie będą przekazywane do innych podmiotów ani do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, nie będą również przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą profilowane. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy