Přihláška na Duchovní obnovu pro vysokoškoláky
Tento formulář slouží jako přihláška na Duchovní obnovu pro vysokoškoláky, kterou pořádá Akademická farnost Olomouc.

Téma: Duchovní obnova pro vysokoškoláky je míněna jako oáza pro ty, kteří chtějí svou karavanu na víkend zastavit, odpočinout si a čerpat. Přijdou chvíle mlčení, slov, sdílení i samoty, aktivit i odevzdanosti do zdánlivého nečinění. Budeme hledat Dárce všeho dobrého, vždyť u koho načerpat vydatněji?

Informace k průběhu víkendu: Obnova se bude konat 16.–18. prosince 2022 na faře v Dubu nad Moravou. Podnětem k osobnímu rozjímání budou kromě biblických textů také chvíle samoty nebo sdílení či společné aktivity podporující vnitřní podněty k osobnímu rozjímání. Během víkendu bude příležitost ke svátosti smíření nebo duchovnímu rozhovoru a také možnost sdílení, bohoslužby apod. Začneme páteční večeří v 19.00, skončíme nedělním obědem a úklidem domu. Pokud máte nějakou dietu, uveďte ji, prosíme, do formuláře níže. Pro více informací se obraťte na adresu: afolomouci@gmail.com.

Platba: Cena za celý víkend včetně kurzovného, ubytování a stravy je 850,- Kč. K dokončení závazné přihlášky bude nutné zaslat zálohu 500 Kč na účet farnosti. Naše bankovní spojení: 35-5952060257/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení. Zálohu zaplaťte nejpozději do 9. prosince 2022.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení: *
Telefonní číslo: *
Hrajete na hudební nástroj?
Jakékoli vaše doplnění:
Uveďte, prosíme, diety (pokud máte):
Souhlas se zpracováním osobních údajů: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy