[Судии] Регистрација за Онлајн Национално Дебатно Првенство 2020
Онлајн националното дебатно првенство за 2020та година ќе се одржи од 17ти до 19ти јуни. Турнирот предвидува 4 прелиминарни рунди, полуфинале и финале.

Доколку сакаш да земеш учество како судија, пополни го овој формулар.
Име и Презиме *
Град *
Наведи кој ден сакаш да судиш *
Контакт телефон *
Е-пошта *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of MOF. Report Abuse