Vastase lahingutehnika ja relvastuse tuvastamise õpiobjekt
Tere!
Järgnevalt ootab teid ees 14 põnevat ülesannet, kus te peate tuvastame vastase lahingutehnikat ja relvastust. Õpiobjekti läbimine võtab aega ~30 minutit (olenevalt kui head on teie eelteadmised). Iga ülesanne koosneb kolmest vaatest, kus kuvatakse teile pilt lahingutehnikaga või relvasüsteemiga maastikul:
1. vaade on tavaliselt kõige raskem: tehnika on ainult osaliselt nähtav (nt ainult torn on nähtav) ja/või ähmane (sihtmärki vaadeltakse kaugelt). Tehnika võib olla isegi pildilt raskesti leitav.
2. vaade on juba selgem: tehnikat vaadeltakse lähemalt, kuid endiselt võib ainult osa soomukist olla nähtav (nt ainult soomuki esiosa).
3. vaade on täielik: tehnika on täies ulatuses nähtav ja kergesti tuvastatav.
Iga vaate juures tuleb teil vastata kolmele küsimusele:
1) teil tuleb nimetada lahingutehnika või relvastuse tüüp (tank, suurtükk, sotra) ja mudel (NT: T-72, 2S19, BTR-80);
2) teil tuleb valida funktsioon (roll), mida antud tehnika üksuses täidab;
3) teil tuleb valida üksuse suurus (tase), mille koosseisus antud tehnika või relvasüsteemiga varustatud üksus võitleb ja mille lahingut ta toetab (nt sillamasin TMM-3 on pioneeripataljoni relvastuses, mis toetab motolaskurbrigaadi lahingutegevust, seega motolaskurbrigaad oleks õige valikuvariant).
Püütke vastate iga vaate juures olevatele küsimustele (nii palju kui te teate või arvate). Iga järgneva vaate juures saate oma vastuseid parandada (lubatud on eksida :)). 3. vaate juures olevatele küsimustele on kohustulik vastata (ilma ei saa liikuda edasi järgmise ülesande juurde). Iga ülesande lõpus kuvab test teile enesekontrolliks ka õige vastuse. Samuti saan mina teie vastuseid kontrollida ja edenemist jälgida.
Soomustehnika tuvastamiseks püüdke rakendage WHAT metoodikat: wheels (veermik), hull (kere), relvastus (armament) ja tower (torn).
Et pilte paremini vaadelda, siis jälgige, et teie kuvari resolutsioon oleks seadistatud maksimumväärtustele, samuti aitab internetisirvija akna suurendamine (zoom funktsioon töötab tavaliselt järgmiselt: hoia "Ctrl" klahvi klaviatuuril all ja keri hiire rullikut edasi).

Jõudu tööle!
Sisesta oma ees- ja perenime esimesed tähed
nt Tarmo KASK = TK
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy