Žádost o DDS-CAD trial
Použití komerční verze DDS-CAD je chráněno tzv. hardlockem. Jedná se o USB hardwarový klíč , který obsahuje šifrované informace o licenci. Ochrana software tímto způsobem zajišťuje legální využití, ale samozřejmě to ztěžuje poskytnutí dočasné zkušební licence. Každá tzv. demo- verze obsahuje často funkční omezení, což v případě takového rozsáhlého produktu, jako je DDS-CAD, nemusí být vhodné. Abychom umožnili Vám – jako vážnému zájemci - vyzkoušet DDS-CAD v plné šíři, poskytuje firma Data Design System centrální server, ke kterému získáváte dočasný přístup . Budete mít k dispozici údaje pro připojení k licenčnímu serveru. Prostřednictvím připojení k síti využije dočasný licenční soubor, což Vám umožní využívat všech funkcí, které DDS-CAD nabízí.
Pro zřízení účtu však potřebujeme některé údaje. Vyplňte proto, prosím, následující formulář
Název firmy *
uveďte jméno Vaší firmy nebo společnosti
Jméno: *
uveďte své jméno
Email *
Váš platný email je nutný pro vytvoření trial účtu
Telefon *
Váš platný telefon pro doplňující dotazy k Vaší žádosti
DIČ nebo IČ
uveďte DIČ, pokud nejste plátci DPH, uveďte IČ
Oblast Vašeho působení: *
uveďte druh činnosD, kterou se nejvíce zabýváte
Potvrzení o studiu
Pokud jste student, prosím zašlete potvrzení o studiu, nebo kopii 1. stránky indexu s uvedením školy. Formáty mohou být jpg, gif, pdf nebo png. Děkujeme.
Moje pozice ve firmě *
Současné využití CAD ve firmě
Clear selection
Zpracování osobních údajů *
Odesláním vyplněného formuláře uděluji souhlas společnosti CAD - BIM s. r.o. k využití výše uvedených osobních údajů ke všem činnostem souvisejícím s poskytnutím nabízené služby a informováním o produktu DDS-CAD a metodě BIM včetně souvisejících akcí. Souhlas uděluji na dobu neurčitou a mohu jej kdykoliv odvolat. Zpracovatelem osobních údajů bude společnost CAD - BIM s.r.o., která potvrzuje, že klient má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. V případě, že se domnívá, že jsou jeho údaje zpracovávány v rozporu se zákonem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy