Ettepanekud Valga Muuseumile
Valga Muuseum asub endises Säde teatrihoones, mille avamisest sai aprillis 110 aastat. Avamispidustused olid suurejoonelised – peole pääses vaid kutsetega ning riietusena soovitati kanda frakki, kirjutab ajaleht Postimees 1911. aastal. Selles väärikas eas majas ja piduliku sündmuse taustal on kena vaadata ajas tagasi ning teha plaane tulevikuks.
Täna on muuseumis võimalik tutvuda Valga maakonna ja linnaga seotud loodus-, aja- ja kultuurilugu muinasajast kuni tänapäevani tutvustava ekspositsiooniga läbi kolme korruse. Ajal, kus muuseumid arenevad kiiresti ning kaasajastavad oma väljapanekuid just läbi uute tehnoloogiliste lahenduste, soovime ka meie oma külastajatele pakkuda innovaatilisi ja interaktiivseid lähenemisnurki. Käesoleva aasta lõpuks saab Valga Muuseum kümne e-giidi omanikuks. Soovime kaasata Valgamaa inimesi e-giidi sisu loomisele. Kirjuta meile, millised on just sinu arvetes kõige olulisemad sündmused Valgamaa ajaloos, millest muuseumikülastajatele rääkida? Kogume lood muuseumis ja seejärel teeme neist valiku audiosalvestusele viies erinevas keeles.
Valga Muuseumi missioon on hoida kultuuri ajalist pidevust ja olla minevikukogemuse siduja tulevikuga. Koos Sinuga räägime „meie“ lugu nii Valgamaa elanikele kui ka külalistele.

Kogume liigutavad lood ja ettepanekud aadressile: marju@valgamuuseum.ee
Ettepanekute vormi täitmine on anonüümne ning see võtab aega vaid mõned minutid.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Teie vanus
Clear selection
Teie sugu
Clear selection
Millal külastasite viimati Valga Muuseumit?
Clear selection
Vali vähemalt 5 erinevat teemat, mille kohta soovid Valga Muuseumis rohkem infot saada
Kas sul on ettepanekuid uutele teemadele, mida Valga Muuseumis veel ekspositsioonis kajastatud ei ole?
Täname tagasiside eest!
Captionless Image
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy