Vasaros savanorystė Matulaityje
Jei galvoji, ką naudingo galėtum nuveikti vasarą - kviečiame nesnausti ir registruotis vasaros savanorystei! Prisijunk prie vasaros stovyklų ir žygių lyderių komandos arba Prisidėk prie “Mobilaus kiemo” programos ir drauge su mumis ir mobilia lenta keliauk į Vilniaus kiemus, kuriuose renkasi vaikai. Žemiau rasi išsamesnius galimų veiklų aprašymus, o jei susidomėjai - pildyk anketą. Pildydama(-s) pasirink ir visas tave dominančias veiklas. Darysime viską, kad suteiktumėm galimybę savanoriauti visiems norintiems, bet jei kandidatų bus itin daug - atsirinksime pačius motyvočiausius. Beje, tavo motyvacijos aprašymas svarbus ir tam, kad mums pavyktų pasiūlyti tau labiausiai tinkančią vietą savanoriauti.

VASAROS STOVYKLOS IR ŽYGIAI
Šiais metais organizuojame ne vieną ir ne dvi vasaros veiklas. Grupių lyderiai ieško pastiprinimo ir į savo komandas priims savanorius į šias vasaros veiklas:
- stovyklas vaikams;
- stovyklas jaunimui;
- šeimų stovyklas;
- žmonių su proto negalia stovyklas;
- jaunimo žygius.

Savanoris turės galimybę ne tik prisidėti prie veiklų stovyklos metu, bet ir ugdyti savo organizacinius įgūdžius bei iniciatyvą prisidedant prie stovyklų organizavimo. Savanorio rolė stovyklose:
- prisidėti planuojant stovyklų bei žygių veiklas ir logistiką;
- drauge su komanda pasirūpinti grupe ir jos saugumu veiklų metu;
- inicijuoti ir pravesti savo pasiūlytas veiklas;
- prisidėti prie dorojimosi su kasdien iškylančiais iššūkiais.

Reikalavimai savanoriui:
- būti 16 - 184 metų amžiaus;
- noras smagiai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų;
- noras išmokti kažko naujo;
- noras vasaros metu nuveikti kažką naudingo.

Pildant anketą pažymėk, kurios grupės tave domina labiausiai ir kuriuo vasaros periodu galėtum skirti laiko savanorsytei.

MOBILUS KIEMAS
Programa „Mobilus kiemas“ yra skirta mobiliems užsiėmimams su vaikais ir paaugliais ne socialinio centro patalpose, bet ten, kur jie leidžia savo laisvalaikį: gatvėje, daugiabučių kiemuose.
Socialinio centro darbuotojų ir savanorių komanda gegužės-rugsėjo mėnesiais keletą kartų per savaitę atvyksta į skirtingus Šeškinės daugiabučių kiemus, kuriuose, naudodami specialią priemonę ant ratų – mobilią lentą su žaidimais ir edukacinėmis užduotimis, bendrauja su vaikais ir paaugliais. O greta lentos prigriebiame futbolo ar krepšinio kamuolį, stalo žaidimų, muzikos ir drauge su vaikais veikiame tai, kas leidžia ne tik smagiai, bet ir naudingai leisti laiką lauke.

Veiklos tikslas – suteikti vaikams ir paaugliams prasmingą užimtumą, pasiūlyti įdomios veiklos vasaros atostogų metu, sukurti saugią erdvę geriau save pažinti, atrasti savo stipriąsias savybes ir pomėgius, stiprinti pasitikėjimą savimi, bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.

Programos principai:
veikla grindžiama atvirumo ir savanoriškumo pricipais – užsiėmimuose gali dalyvauti visi norintys;
užsiėmimuose neprivalu išbūti visą laiką – kiekvienas gal nuspręsti, kiek jis nori dalyvauti.

DAUGIAU INFORMACIJOS:
Akvilė Žaromskytė
evs.matulaicio@gmail.com
+370 630 25584
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas Pavardė *
Amžius *
Telefono numeris *
El. paštas
Kuriose veiklose norėtum savanoriauti vasarą? (Pasirink visus tinkamus atsakymus) *
Required
Kiek laiko galėtum skirti savanorsytei šią vasarą? *
Kokia tavo maotyvacija savanoriauti? Kokių asmeninių tikslų norėtum pasiekti? Kas paskatino pasirinkti būtent tas veiklas, kurias pažymėjai aukščiau? Kt. *
Gal turi su savanorsyte susijusių klausimų ar komentarų? Juos gali palikti čia ir mes su tavimi susisieksime. :)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy