Zgłoszenie na warsztaty Narzędzia cyfrowe w nauczaniu historii
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją historyczną na warsztaty poświęcone wykorzystywaniu narzędzi cyfrowych w nauczaniu historii.
 
W trakcie spotkania na przykładzie aplikacji ToTuBy opowiemy, jak tworzyć angażujące lekcje, dzięki którym młodzież przy pomocy smartfonów może wejść w rolę badaczy historii i tworzyć opowieści o ważnych dla siebie wątkach. Podczas warsztatów uczestnicy zostaną zapoznani z  konkursem Śladami Bohaterów Armii Krajowej, zorganizowanym z okazji 80. rocznicy powołania AK.

Aby wziąć udział w warsztatach, zarejestruj się przez ten formularz. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

Warsztaty poprowadzi Maria Weronika Kmoch, historyczka, regionalistka, działaczka społeczna, która uczy historii w I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Dobrego Maharadży w Warszawie. Jest członkinią wielu stowarzyszeń regionalnych i towarzystw naukowych, autorką dwóch książek oraz kilkuset artykułów naukowych i popularnonaukowych. Zajmuje się też badaniem historii i dziedzictwa Kurpiowszczyzny i prowadzi bloga „Kurpianka w wielkim świecie”.

Warsztaty odbędą się 27 maja 2022 r. o godz. 17:00 on-line na platformie Zoom.
 
Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja na rzecz Wielkich Historii, organizacja pożytku publicznego z siedzibą w Warszawie, zajmująca się edukacją historyczną oraz popularyzacją historii.

Mecenas główny: Fundacja PGE
Patroni honorowi: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej
Patronat medialny: TVP Historia, Głos Nauczycielski

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
W jakiej roli pracuje z młodzieżą *
Miejscowość *
W związku z obowiązywaniem Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej „RODO”, niniejszym informujemy: Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Fundacja na rzecz Wielkich Historii z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 77, 04-501 Warszawa, nr KRS: 0000321207, NIP: 7010164787. We wszystkich sprawach związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych oraz skorzystaniem z przysługujących praw należy kontaktować się drogą elektroniczną poprzez adres e-mail biuro@wielkiehistorie.pl. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu promocji i informowania Państwa o konkursie Śladami bohaterów prowadzonym  przez Fundację na rzecz Wielkich Historii. Podstawą przetwarzania podanych przez Państwa danych osobowych będzie Państwa zgoda, czyli art. 6 ust.1 RODO. Podane przez Państwa dane będą przetwarzane przez upoważnionych pracowników i współpracowników administratora. Odbiorcami danych osobowych, będą podmioty świadczące na rzecz administratora usługi, w szczególności usługi związane z obsługą informatyczną. Podane przez Państwa dane nie będą przekazywane do państw trzecich (nie należących do Unii Europejskiej lub Europejskiego Obszaru Gospodarczego). Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywanie przez Fundację na rzecz Wielkich Historii przez cały okres trwania jej działalności, a następnie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Posiadają Państwo: a. prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, b. prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, c. prawo do przenoszenia danych, d. prawo wniesienia sprzeciwu. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku uznania, iż przetwarzanie danych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Dla danych przetwarzanych na podstawie zgody, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Jednakże niektóre dane, które Administrator jest zobowiązany przechowywać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie zostaną usunięte. Jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego ochronę danych osobowych, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednak ich niepodanie może uniemożliwić Państwa uczestnictwo w warsztatach, webinarach i innych wydarzeniach związanych z konkursem Śladami bohaterów. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of wielkiehistorie.pl. Report Abuse