Запрошуємо на круглий стіл щодо діяльності органів самоорганізації населення (ОСН)
ГО “РЕОМ” у співпраці з Центром Розвитку Міського Середовища запрошує представників влади, ЗМІ, громадських організацій та всіх активних громадян взяти участь у круглому столі на тему “Практичні аспекти створення та діяльності органів самоорганізації населення”, який відбудеться 11 грудня о 15:00 у смт Борова Харківської області за адресою Будинок культури, вул. Миру, 19.

Захід спрямований на опанування такого інструменту місцевого самоврядування, як органи самоорганізації населення (ОСН): законодавчою базою, фінансовою звітністю, механізмом створення та принципами роботи, головними досягненнями за роки існування ОСН в Україні, умовами оподаткування, ризиками в роботі, зокрема, проблемами рейдерства, політичного впливу тощо.

Перша частина круглого столу триватиме годину до 16:00. Друга частина запланована до 18:00. Тут пропонується до вашої уваги лекція про механізми діяльності ОСН. Запрошений лектор Євген Лебедєв, голова ГО “Звіринецький сквер”, експерт Центру Розвитку Міського Середовища з питань роботи з місцевими органами влади та створення ОСН. Участь в обох модулях безкоштовна.

Для участі у круглому столі зареєструйтесь, будь ласка, до 15:00 10 грудня:

Кількість місць обмежена. 10 грудня на електронну адресу кандидата/кандидатки прийде детальна інформація про захід.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координатора проекту пані Олени Стаднік за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Захід організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition.

Прізвище та ім'я
Телефон
Електронна адреса
Місце роботи
Посилання на сторінку у соцмережах
Чи займаєтеся громадською/політичною діяльністю? Які проекти вдалося реалізувати?
Чи маєте бажання створити ОСН?
Які проблеми місцевого значення прагнете вирішити?
Чи бажаєте виступити під час круглого столу? На яку тему?
Запитання/побажання/пропозиції
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy