Atbildīgu ideju tirgus 2022: reģistrācija
Viena no lietām, kas iedvesmo drosmīgiem eksperimentiem, vērtīgām pārmaiņām un galvu reibinošiem panākumiem, ir pieredzes stāsti. Īpaši tas attiecas uz ilgtspējas jomu, tāpēc gadu gaitā šie stāsti ir kļuvuši par neatņemamu Atbildīgu ideju tirgus programmas sastāvdaļu.

Šogad šajā pasākumā pievērsīsimies iniciatīvām, kas ļauj ne vien uzlabot darba vidi, bet arī samazināt produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi un sekmēt klientu, piegādātāju vai plašākas sabiedrības atbildību. Iniciatīvām, kas uzskatāmi parāda, ka atklātības stratēģija sniedz biznesam ievērojami vairāk priekšrocību nekā maldināšanas stratēģija. Jo to apliecina ne tikai dažādu pētījumu dati. Par to praksē ir pārliecinājusies arī virkne Latvijas organizāciju. Un tās ir gatavas dalīties savā pieredzē. Turklāt kā pozitīvajā, tā arī negatīvajā, jo ceļā uz šo atklāsmi ir uzsists ne viens vien “puns”.

Nepalaidiet garām šo iedvesmas maratonu – reģistrējieties dalībai Atbildīgu ideju tirgus 2022 tiešraidē, kas norisināsies 14.jūnijā plkst. 9.30-14.00, aizpildot šo anketu! Dalība pasākumā ir bez maksas.


P.S. Šajā reģistrācijas formā iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir dalībnieku reģistrācija pasākumam. Aizpildot šo formu, jūs sniedzat piekrišanu savu datu (vārda, uzvārda, e-pasta adreses) uzglabāšanai līdz 2022.gada 30.jūnijam.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jūsu vārds, uzvārds: *
Jūsu pārstāvētā organizācija: *
Jūsu e-pasta adrese: *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy