Mikrodotacje FIO - I nabór wniosków

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Biłgorajską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Gminą Zwierzyniec oraz Apis S.A. realizuje na terenie powiatu lubelskiego projekt "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO" dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Projekt dotyczy udzielenia wsparcia młodym organizacjom*, grupom samopomocowym oraz grupom nieformalnym z województwa lubelskiego w formie mikrodotacji (od 2000 do 6000 złotych), realizowanych w okresie od września do października 2014 roku.

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków o dofinansowanie mikrodotacji, który odbędzie się w terminie 15.07 do 15.08.2014 zapraszamy na szkolenie informacyjne, które odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Jabłonnie w godzinach od 14:00 do 18:00. W szkoleniu może uczestniczyć max. 2 osoby reprezentujące organizację pozarządową, grupę nieformalna lub samopomocową.

Zgłoszenia do 15.07.2014 przyjmuje Mobilny Animator w powiecie lubelskim - Magdalena Sałek:
telefonicznie: 798 432 360
mailowo: magdalena.salek@gmail.com
lub za pomocą formularza elektronicznego: https://docs.google.com/forms/d/1iXReyMlBhPorD7LXrzr0FbtEax3Xe6Ze01ZG_usS6cA/viewform


*Młoda organizacja pozarządowa to organizacja, która została wpisana do KRS nie wcześniej niż 18 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację. Ponadto roczny budżet takiej organizacji nie może przekraczać 25 tys. zł.

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question