Tähistame!
Iga kord, kui me midagi saavutame, vabanevad meie organismis tuhanded serotoniini molekulid, mis panevad meid rõõmust tantsima. Miks see nii on? Sest edu ei ole vaakumis. Sinu võidud on ka minu võidud ning need tõestavad teistele, et vaeva nähes on võimalik saavutada ka tulemusi.

Jagades oma saavutusi lood Sa positiivse ahelreaktsiooni, mis puudutab palju rohkemaid inimesi, kui Sa arvata oskad! Ma tean, et üksinda võib olla keeruline tähistada, kuid Sa ei kujuta iial ette, kuidas Sinu jagatud edulugu võib seda lugevat inimest ja tema elu mõjutada.

Olenemata sellest, kas vabanesid pikaaegsest terviseprobleemist, parandasid suhteid oma lapsega/partneriga, viisid oma ettevõtte uuele tasemele või parandasid oma finantsilist olukorda - ma soovin kuulda kõigist Sinu võitudest, nii suurtest kui ka väikestest!

Selleks, et oma võite jagada, täida allpool ära lühike küsimustik ja seejärel telli endale lemmik kohvikust latte ja koogitükk, mine massaaži või kuuma vanni. Sa väärid seda kõike ja ma ei jõua ära oodata, et näha Sind veelgi suuremaid võite saavutamas!

Ma tähistan alati rõõmsalt kõiki Su võite koos Sinuga.


Heidi
Mis on Sinu ees- ja perekonnanimi? *
Mis on Sinu e-mail? *
Mis tööd Sa teed? *
Millega abi otsisid?
Millisel minu koolitusel osalesid? *
Milliseid tulemusi lootsid osaledes minu koolitusel? *
Kas minu koolitus aitas Sind? *
Milliseid "Ahhaa!" momente kogesid koolituse jooksul? *
Milliseid võite oled kogenud tänu minu koolitusele? *
Kas soovitaksid minu koolitusi ka sõbrale/kolleegile? Miks? *
Aitäh Sulle! *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy