Emocionālās inteliģences loma mūsdienās

Trešdien, 2022. gada 14. decembrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 visi interesenti aicināti uz tiešsaistes semināru “Emocionālās inteliģences loma mūsdienās”. Semināru rīko biedrība “Sadarbības platforma” sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. Tas notiks Zoom platformā.

 Seminārā klātesošie varēs izzināt, kāpēc mūsdienu situācijā cilvēki, kas spēj izrādīt sapratni par citu pieredzi, vienlaikus līdzsvarojot atbildību par savas rīcības, attieksmes kvalitāti, ir vērtīgāki nekā jebkad agrāk. Programmā tiks aplūkots, kas ir emocionālā inteliģence, vai ir nepieciešamība pēc emocionālās inteliģences, kāda ir stresa ietekme uz emocijām, emocionālās inteliģences kompetences, emocijas, to dalījums, emocionālās inteliģences attīstība un emociju vadība.

 Semināru vadīs lektore Lauma Celma, sertificēta GENOS emocionālās inteliģences praktiķe, eksperte – starpkultūru komunikācijas un integrācijas jomā.  

 Visi interesenti laipni aicināti pieteikties tiešsaistes semināram “Emocionālās inteliģences loma mūsdienās”. Dalība tajā ir bez maksas.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! 

Ja vēlaties saņemt apliecību, pieslēdzoties jābūt redzamam pilnam vārdam, uzvārdam un ieslēgtam ekrānam.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Epasts - lūdzu norādīt precīzu epasta adresi! *
Tālrunis *
Organizācijas, iestādes nosaukums *
Pilsēta, ciems, kur darbojieties *

2022. gada vasarā biedrība “Sadarbības platforma” uzsāka projektu “Roku rokā 3” (“Hand in hand 3”), kurā paredzēti vairāki pasākumi gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem, kas ir veltīti savstarpējās sapratnes un tolerances veicināšanai dažādu tautību vidū. Projektu “Roku rokā 3” biedrība “Sadarbības platforma” īsteno sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā. 

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy