Come & See (04-06.12.2020 / Lubomierz)
Informacje szczegółowe:
- Termin: 4-12 grudnia 2020 r., rozpoczynamy w piątek o godz. 18:00 , kończymy w niedzielę około godziny 14:00 (istnieje możliwość dojechania w piątek).
- Miejsce: klasztor Franciszkanów w Lubomierzu (Lubomierz 275, 34-736 Lubomierz k. Mszany Dolnej).
- Rekolekcje poprowadzi br. Łukasz Gora.
- Należy zabrać: Pismo Św., różaniec, notatnik, śpiwór, obuwie do chodzenia po klasztorze.
- Spotkanie jest organizowane dla młodzieży męskiej powyżej 18 roku życia (osoby niepełnoletnie proszone są o bezpośredni kontakt z br. Łukaszem - dane kontaktowe podane są niżej),
- Koszt: ofiara dobrowolna (tzn. płacisz tyle, na ile Cię stać - aby ewentualne koszty i pieniądze Cię nie ograniczały). Dojazd indywidualnie.
- Zgłoszenia po 29 listopada 2020 r. telefonicznie (kontakt na dole),
- Ze względu na trwającą ciągle pandemię koronawirusa rekolekcje mogą zostać odwołane (w związku ze zmianą restrykcji państwowych lub decyzją przełożonych zakonnych).
- W trakcie trwania rekolekcji obowiązywać będą zasady sanitarne dostosowane do panujących wówczas norm dla tego typu spotkań (dezynfekcja, jeśli to będzie potrzebne również maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu). Szczegółów można dowiedzieć się u br. Łukasza.
- Każdy z uczestników zobowiązany jest do wydrukowania, uzupełnienia i przywiezienia na miejsce "Oświadczenia uczestnika rekolekcji" (https://drive.google.com/file/d/1CQlOaw3SA5Il85BUynxmohP1cnNF2U5r/view?usp=sharing).
- Kontakt: br. Łukasz Gora (fr.luka@gmail.com / 507-066-975).
Imię i Nazwisko *
Miejscowość zamieszkania *
Wiek *
Telefon komórkowy *
Adres e-mail *
Zgoda na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych w celach organizacyjnych rekolekcji oraz na publikowanie swojego wizerunku w relacjach z wydarzenia i w celach promujących rekolekcje. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy