Brīvprātīgo pieteikums dzīvnieku glābšanai akūtu naftas noplūžu gadījumos
⚠️🏃💨 Masīva naftas produktu piesārņojuma gadījumā ir nepieciešams sabiedrības atbalsts, lai novērstu radušās piesārņojuma sekas. Neviena valsts nevar pārvaldīt smagu naftas noplūdi bez organizētiem un apmācītiem brīvprātīgajiem.

Pasaules Dabas Fonds uzsāk līdz šim Latvijā nebijušu brīvprātīgo spēku apzināšanu, lai uzlabotu reaģēšanas spējas naftas noplūdes gadījumos Baltijas jūras reģionā, veicinot sadarbību starp kompetentajām iestādēm un brīvprātīgajiem papildspēkiem.

❕ Pieteikties var tikai pilngadību (18+) sasniegušie, jo notikumu vietā mēs nespēsim uzņemties atbildību par Tevi.

Brīvprātīgie tiks iekļauti operatīvā dabas un dzīvnieku glābšanas datubāzē, lai nākotnē tiktu apmācīti, kā rīkoties negadījumu situācijās un kā pareizi asistēt veterinārārstus un brīvprātīgo koordinatorus, kad šāds negadījums ir iestājies.

❕ Aizpildot pieteikuma anketu, Tu apstiprini, ka vēlies tikt pievienots Whatsapp grupai un ļauj sazināties uz norādīto kontaktinformāciju jebkurā diennakts laikā tikai akūtas nepieciešamības gadījumos.

ℹ️ Jautājumu gadījumā sazinies ar Pasaules Dabas Fonda Baltijas jūras un saldūdens programmas vadītāju Magdu Jentgenu: mjentgena@pdf.lv.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
2019. gadā brīvprātīgie no Brazīlijas strādā pie naftas piesārņojuma novēršanas Suape pludmalē, Cabo de Agostinho pilsētā. Foto: Brenda Alcantara / EPA
2018. gadā Roterdamā, Nīderlandē notika naftas noplūde no kravas kuģa, kas radīja 217 tonnu ūdens piesārņojuma. Negadījuma seku likvidēšana notika gadu. Foto: Kustwacht Nederland
Vārds, uzvārds *
E-pasts *
Vecums *
Pieteikties var tikai pilngadību (18+) sasniegušie, jo notikumu vietā mēs nespēsim uzņemties atbildību par Tevi.
Telefona numurs *
Aizpildot pieteikuma anketu, Tu apstiprini, ka vēlies tikt pievienots Whatsapp grupai un ļauj sazināties uz norādīto kontaktinformāciju jebkurā diennakts laikā tikai akūtas nepieciešamības gadījumos.
Dzīvesvieta (pilsēta vai tuvākā pilsēta) *
Vai Tev ir automašīna/tiesības? *
Vai Tev ir iepriekšēja pieredze naftas vai to produktu piesārņojuma seku likvidēšanā? Ja jā, tad kāda? Ja pieredzes nav, tad atbildes laukumu atstāj tukšu.
Komentāri
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy