Pieteikšanās LJP Forumam 2021 #TapisArJauniešuEnerģiju
Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) nacionāla līmeņa forums norisināsies 16. oktobrī, Rīgā no 12:00-16:00. Forums plānots kā jauniešu tīklošanās pasākums, kurā dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē, uzklausīt iedvesmas stāstus, doties pilsētas ekspedīcijas spēlē un kopīgi izstrādāt priekšlikumus, kā veicināt jaunatnes organizāciju atpazīstamību sabiedrības, jo īpaši jauniešu, vidū.

Foruma mērķauditorija ir jaunieši vecumā no 13-25 gadiem un jaunatnes jomā iesaistītie no visas Latvijas.

Pieteikšanās līdz 2021. gada 14. oktobrim ieskaitot.

*Konferences dalībnieku skaits ir ierobežots. No vienas organizācijas ir iespēja piedalīties vismaz diviem dalībniekiem, vienam no tiem jābūt jaunietim. Dalība pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Dalība forumā ir bezmaksas, dalībniekiem tiks nodrošinātas kafijas pauzes, bet pašiem jāsedz ceļa izmaksas uz/no foruma norises vietu.

Jautājumu gadījumā sazināties, rakstot uz marta.jerica@ljp.lv vai zvanot 28722610 (Marta).

Forums tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Vecums *
Pārstāvētā organizācija (ja nav, raksti - nav) *
Tavs e-pasts *
Tavs telefona numurs *
Vai Tev ir īpašas vajadzības attiecībā uz ēdināšanu (piem., alerģijas, veģetārs ēdiens u.c.) *
Paldies par pieteikumu! Drīzumā sazināsimies ar Tevi!
Šajā anketā minētie personas dati nepieciešami, lai nodrošinātu Tavu dalību pasākumā un informētu par šī pasākuma norisi, kā arī lai nodotu informāciju projekta finansētājiem uzraudzības funkciju veikšanai. Datu apstrādi un glabāšanu veic Latvijas Jaunatnes padome (LJP). Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai šo mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām pusēm.
Piesakoties pasākumam, dalībnieks piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts, šie materiāli var tikt izmantoti šī un citu LJP pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanai projekta mērķu sasniegšanai. Dalībnieks var iebilst pret sevis filmēšanu vai fotografēšanu pasākumā un pieprasīt pārtraukt to.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LJP. Report Abuse