Майстер-клас з вуличної фотографії
Odesa//2018 Photo Days
DEADLINES: 1 квітня 2018
Майстер-клас складається з двох частин. Перший день буде присвячено теорії. Ви дізнаєтесь, що таке вулична фотографія, про її місце серед інших жанрів, їхній взаємозв'язок і вплив. На вас чекає коротка історія розвитку вуличної фотографії в світовому контексті та знайомство з тенденціями розвитку сучасної вуличної фотографії. Зйомка одним кадром чи серією? Поговоримо про проектне мислення, принципи відбору власних фотографій та самоаналіз.

Практична частина майстер-класу запланована на другий день. Це буде прогулянка по місту та фотозйомка під керівництвом лекторів з подальшим розбором і відбором відзнятого матеріалу. В рамках прогулянки кожен учасник спробує зробити перші кроки в створенні власного фотопроекту. Лектори поділяться технічними аспектами та методами зйомки.

Дві групи на майстер-класі працюють окремо. Робоча мова МК — українська та/чи російська.


Лектори

Михайло Палінчак — український вуличний і документальний фотограф, офіційний фотограф Президента України. Знімає з 2008 року. Фіналіст 157-ї виставки Royal Photographic Society (UK, 2014), фотоконкурсу газети «День» (UA, 2016), багаторазовий переможець і фіналіст всеукраїнського конкурсу «Фотограф року» у різних номінаціях. Ініціатор спільноти «Українська Вулична Фотографія / Ukrainian street photography». Публікувався у виданнях The New York Times, Esquire, El Mundo, The Atlantic, The Guardian, Forbes, Le Monde, Le Figaro, Der Spiegel, Stern, The Wall Street Journal, Deutsche Welle, Meduza, Bird in Flight, Reuters.
Сайт: www.palinchak.com.ua
Fb: https://www.facebook.com/mpalinchak

Тарас Бичко — працює у жанрі документальної та вуличної фотографії. Він увійшов у список фіналістів Miami Street Photography Festival 2017, того ж року його роботи демонструвалися на фестивалях Eastreet 4 - фотографія Східної Європи та Odesa//Batumi Photo Days. Фіналіст і третє місце на Documentary Family Awards (2018). Фотографія Тараса Бичка включена в книгу 100 Great Street Photographs, видану у Лондоні 2017 року. В 2016 році він організував вуличну групу 380 Collective, діяльність якої полягає в
популяризації української вуличної фотографії.
Сайт: http://bychko.com/

Майстер клас проходить 27 і 28 квітня з 9.00 до 16.00

Прізвище *
Your answer
Iм'я *
Your answer
Країна *
Your answer
Місто *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Я хочу на майстер-клас до: *
Чи ви можете бути присутнім на МК два дні *
Правила участi
1/ податись можна лише до одного лектора
2/ необхідно заповнити анкету
3/ надіслати портфоліо (максимум 3 серії по 7 фото, формат PDF, назва PDF "Прізвище_Ім'я") на пошту thephotodays@gmail.com. Тема листа «Open call_Призвище_ імя_країна”
4/ відправити заявку до 1 квітня 23:59
5/ в період з 25 до 27 квітня внести організаційний внесок — 250 гривень (це можна зробити безпосередньо в Одесі, при реєстрації та отриманні бейджу учасника)
6/ бути присутнім на МК обидва дні
7/ невиконання одного з пунктів означає недопуск до участі в МК

Кількість місць в групі — 10-15 людей.
Учасників відбиратимуть за портфоліо лектори МК.

Останній день прийому заявок - 1 квітня 2018

Чи згоднi ви отримувати новини на e-mail від фестивалю Odesa//2018 Photo Days? *
Чекаємо на вашi заявки!
До зустрiчi в Одесi!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms