Přihláška na LESEM 2021
Ahoj! Těší nás, že s námi chceš jet na letošní Letní školu environmentalistiky, která se odehraje na Mlýně ve Křtinách v termínu od 21. do 29. srpna 2021.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení *
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Adresa trvalého bydliště *
Emailová adresa *
Telefonní číslo *
Jakou školu studuješ? Napiš název i adresu *
Kolikátý ročník SŠ letos dokončíš? *
Kontakt na rodiče (jméno, příjmení, adresa, tel. číslo) *
Máš nějaká zdravotní omezení, alergie či dietu? Jestli ano, jaká? Jsou nějaké léky, které pravidelně užíváš?
Je něco, co nechceš/ nemůžeš jíst?
Je něco, čeho se opravdu bojíš? Např. strach z výšek apod.
Kde ses o nás dozvěděl/a? :)  Prosím buď co nejkonkrétnější, pomůže nám to s komunikací LESEM v příštích ročnících. Například pokud  jsi se o LESEM dozvěděl/a na Facebooku, kde konkrétně? Sdílel akci kamarád, organizace, kterou sleduješ, objevilo se to v nějaké skupině, jejímž jsi členem nebo se ti to objevilo na zdi? Prosím napiš konkrétní jména, díky :).
Jakou cenu můžeš za účast na LESEM zaplatit?  Aby bylo LESEM přístupné všem, dáváme vám možnost zaplatit cenu, která se odvíjí od vaší finanční situace. 1) Snížená cena je tu pro všechny, kteří si nemůžou dovolit cenu plnou. Například když vám LESEM nezaplatí rodiče, ale musíte si na něj vydělat sami na brigádách.  2) Standardní cena je základní cena, za kterou jsme schopni akci plnohodnotně zorganizovat v případě, že ji zaplatí všichni účastníci. 3) Podpůrná cena umožní účast na akci těm z vás, kteří si nemohou dovolit zaplatit plnou cenu, případně uhradit náklady nad rámec, které nám umožní udělat akci ještě lepší.
Clear selection
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy