Neposedné nôžky - prihlasovanie na kurz
Srdečne Vás pozývame na nový kurz pre rodičov s deťmi Neposedné nôžky. Kurz je určený pre deti od 1 do 3 rokov (deti budú rozdelené do skupín podľa veku).
Cvičenie je zamerané na podporu spontánneho pohybu detí. Ide o zábavné pohybové aktivity, ktoré sú zamerané na rozvoj jemnej a hrubej motoriky, na posilňovanie svalov celého telíčka, na rozvoj rovnováhy, správneho držania tela, koordináciu pohybov ako aj na orientáciu v priestore. Deti si na cvičení rozvíjajú samostatnosť a zároveň sa pri cvičení utužuje vzťah matka- dieťa. Keďže cvičíme v kolektíve, rozvíja sa u detí socializácia a vytvárajú sa základy spolupráce v skupine. Všetky tieto pohybové aktivity sú doprevádzané básničkami, riekankami a pesničkami, čím sa podporuje aj rozvoj reči. Do aktivít deti nenútime, ale hravou formou ich motivujeme k zvládnutiu jednotlivých prekážok.

Cvičenie trvá 45 min. 30 min je venovaných cvičeniu s pomôckami a 15 min. prekážkovým dráham, tančekom a pohybovým hrám.

KEDY?
Zacvičíme si spolu každú stredu od 26.2.2020 – 31.3.2020 (plus náhradná hodina 1.4.2020) v priestoroch RC Macko, Sekurisova 12, Bratislava.
Kurz má 5 hodín + 1 náhradnú hodinu. Cena kurzu je 25 eur .

Lektorka kurzu:
PhDr.Dominika Černá - získala doktorát v odbore detská psychológia, práci s deťmi sa venuje 7 rokov, pracovala ako pani učiteľka v materskej škole a základnej škole. Od októbra vedie tanečný a pohybový krúžok v Bubbles klube pre detičky od 3. - 6. rokov.

Kontakt a bližšie informácie:
0910 219 230 alebo bubblesklub@gmail.com

Počet miest na kurze je obmedzený. V skupine je maximálne 8 detí + rodič, respektíve iná sprevádzajúca osoba dieťaťa. Preto sa neváhajte prihlásiť! :)
Email address *
Vaše meno *
Your answer
Telefónne číslo *
Your answer
Meno dieťatka *
Your answer
Vek dieťatka v mesiacoch *
Your answer
Chcete niečo doplniť, uviesť poznámku?
Your answer
Vami vyplnené údaje budú spracované v súlade s platnou legislatívou SR o ochrane osobných údajov a budú použité, len na účely kurzu Neposedné nôžky v RC Macko. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy