Wydania specjalne JPF
W przyszłości planujemy wydawanie kultowych tytułów w formie jakiej ukazuje się BLAME!
(limitowana twarda oprawa + wydanie zwykłe w miękkiej).
Mamy dla Was dwie propozycje.
Prosimy o zaznaczenie jednej lub dwóch odpowiedzi.
GUNNM (Battle Angel Alita)
Jak wiadomo, na złomowisku znaleźć można przeróżne cuda. Doktor Ido może jednak uważać się za wyjątkowego szczęściarza - pewnego dnia bowiem w stercie rupieci znajduje szczątki dziewczyny-cyborga. Zabiera ją do domu, daje nowe ciało, pomaga powrócić do normalnego funkcjonowania po zupełnej niemal utracie pamięci... i wszystko byłoby jak w dobrej futurystycznej bajce, gdyby nie fakt, że dobre futurystyczne bajki nie istnieją. Pewnego dnia okazuje się, że Alita - takie imię nadał dziewczynie Ido - posiada zdolności przewyższające nawet najwyższej klasy roboty bojowe...
Komentarz, który najczęściej chyba pojawia się wśród tych, którzy przeczytali "GUNNM", to po prostu: "kawał dobrej mangi!". Historia spod znaku cyberpunk ma już stałe miejsce na liście żelaznej klasyki gatunku, doczekała się wersji animowanej, kontynuacji o podtytule "Last Order".
Akira
Rok 2019. Na gruzach byłego Tokio powstała nowa metropolia - miasto moloch, które nie może się otrząsnąć po III Wojnie Światowej. 38 lat wcześniej naukowcy, próbując okiełznać siłę ludzkiego umysłu, stworzyli straszliwą broń, która zrównała z ziemią Tokio, a wraz nim miasta na całym świecie.
Niemal pół wieku później sytuacja geopolityczna zmieniła się radykalnie. Nowy rząd znalazł się pod silnym wpływem dyktatora, Pułkownika, człowieka silnie powiązanego z amerykańskim wywiadem. Stolica odbudowana nad Zatoką Tokijską zmieniła się w cybernetyczną dżunglę, terroryzowaną przez młodociane gangi motocyklistów. Na ulicach toczy się otwarta wojna pomiędzy wojskami, a rewolucjonistami dążącymi do obalenia ustroju w państwie.
Który z tytułów jesteś zdecydowany kupić na 100%?
Pytanie kontrolne
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms