Závazná přihláška "Strom pro život - život pro strom: Ke kořenům"
Akce SZKT, 12.-13.9.2019, Tábor
Email address *
Základní údaje
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Titul/y
Your answer
Název organizace
Your answer
Fakturační adresa - ulice *
Your answer
PSČ *
Your answer
Město *
Your answer
IČ/DIČ
Your answer
Telefon *
Your answer
Volitelný program 1. - 4. (čtvrtek 12.9. od 16:15 do 18:15 hod.)
Tento program je pro účastníky konference pořádán nad její rámec a kapacita je zde omezena. Počty účastníků jsou uvedeny u jednotlivých částí.) Registrováni budete dle pravidla "kdo dříve přijde". Vyberte si, prosím, pomocí rolovací nabídky preferovaného tématu s číslem 1. Pokud máte zájem i o další, odrolujte je v preferenci 2, 3, 4 nebo 5 dle vašich dalších přání. Po naplnění Vámi preferovaného tématu budete automaticky přeřazeni na ten, který jste si vybrali jako následující. Pokud z nejrůznějších důvodů nebudete chtít navštívit ani jedno z témat, nezatrhávejte, prosím, nic. Po naplnění všech kapacit těm účastníkům konference, kteří se nevešli nikam, nevzniká nárok na náhradu.
Preference 1
Preference 2
Preference 3
Preference 4
Volitelný program 1. - 4. (pátek 13.9. od 15:00 do 16:30 hod.)
Tento program je pro účastníky konference pořádán nad její rámec a kapacita je zde omezena. Počty účastníků jsou uvedeny u jednotlivých částí.) Registrováni budete dle pravidla "kdo dříve přijde". Vyberte si, prosím, pomocí rolovací nabídky preferovaného tématu s číslem 1. Pokud máte zájem i o další, odrolujte je v preferenci 2, 3 nebo 4 dle vašich dalších přání. Po naplnění Vámi preferovaného tématu budete automaticky přeřazeni na ten, který jste si vybrali jako následující. Pokud z nejrůznějších důvodů nebudete chtít navštívit ani jedno z témat, nezatrhávejte, prosím, nic. Po naplnění všech kapacit těm účastníkům konference, kteří se nevešli nikam, nevzniká nárok na náhradu.
Preference 1
Preference 2
Preference 3
Účastnický poplatek
Účastnický poplatek *
(Ceny jsou uvedeny vč. 21% DPH)
Možná zvýhodnění (Pouze pro členy SZKT)
(Pokud jste činný člen společnosti, do políčka "jiné" prosím napište konkrétně vaši pozici např.: člen správní rady nebo sekcí, garant programů, hodnotitel vesnice roku apod. Bude vám upraven poplatek dle platných pravidel SZKT.)
POZOR ! Nezapomeňte si zajistit včas ubytování! (Účastníci si zajišťují sami)
Ve dnech 13. - 15.9.2019 se v Táboře koná mezinárodní historický festival Táborská setkání, takže ubytovací kapacity budou brzy ubývat! Informace o možnostech ubytování jsou na webu - v závěru pozvánky na konferenci.
Poznámka
(Sem vložte text, pokud nám chcete sdělit něco navíc. Např. přání platit hotově na místě nebo potřebu fyzické faktury s razítkem /běžně ji zasíláme jen v PDF/, apod..)
Your answer
Obchodní a storno podmínky *
Odesláním odpovědi souhlasíte s obchodními a storno podmínkami. Prosíme vás o zaškrtnutí políčka, že berete na vědomí. (Viz: http://www.szkt.cz/kalendar-akci/obchodni-podminky.html)
Potvrzení o přijetí přihlášky
Po odeslání tohoto formuláře se Vám pro potvrzení o jeho přijetí na monitoru objeví okno s touto informací.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service