Macaristan - "Create Peace Through Leadership" Eğitim Kursu - 01-08 Aralık 2018
YOUTHART’ı 2 kişilik (1 Kadın + 1 Erkek) ekibin temsil edeceği, Macaristan'ın Alsotold şehrinde, 01 – 08 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Create Peace Through Leadership” başlıklı, “Liderlik” temasını işleyen Erasmus+ Eğitim Kursu projemize, gençlik çalışmalarıyla ilgilenen, proje teması hakkında bilgili ve ilgili, gönüllülük bilinci olan katılımcılar seçilecektir.

Seçilen katılımcılar ile proje bilgi paketi daha sonra ayrıca paylaşılacaktır.

Bu proje, Erasmus+ Programı kapsamında fonlandığı için, katılımcıların yolculuk masrafları kilometre cinsinden hesaplanacaktır. Proje sözleşmesinde Türk katılımcıların kişi başı toplam seyahat harcamaları üst limiti "275 €" olarak belirtilmiştir. Vize işlemleri ile ilgili ev sahibi organizasyon ile yazışma yapılacak ve tüm vize harcamalarının belgeleri ibraz edilecektir. Pasaport ve vize durumunuzu proje başvurunuzda özellikle belirtiniz. Pasaport ve vize işlemlerinin yürütülmesinden ve takibinden ve proje ile ilgili diğer seyahat hazırlıklarından katılımcılar kendileri sorumludur.

Proje tarihlerindeki konaklama, yeme-içme ve aktivite giderleri ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacaktır. YOUTHART’ın projenin fiziki organizasyonunda bir sorumluluğu yoktur.

Katılımcıların Erasmus+ Programı kapsamındaki sorumlulukları, proje başvuru formunda yer alan “Proje Sözleşmesi”nde açık ve net olarak belirtilmiştir. Projeye seçilen katılımcılar bu sözleşme kurallarına göre projeyede yer alacaklardır. Özellikle maddi kurallar açısından ileride sıkıntı yaşamamak adına bu sözleşmeyi dikkatlice okumak ve buna uygun hareket etmek katılımcıların sorumluluğudur.

Projemizin katılımcıları, aşağıdaki başvuru formu üzerinden yapılacak olan başvurular arasından değerlendirilerek YOUTHART Erasmus+ Program Koordinatörlüğü ve Ev sahibi organizasyon tarafından belirlenecektir.

NOT: Katılımları uygun görülen katılımcılar ile Skype görüşmesi gerçekleştirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 18 Ekim 2018 Perşembe, saat 17:00

Adınız ve Soyadınız: *
Your answer
Doğum Tarihiniz: *
MM
/
DD
/
YYYY
E-Posta adresiniz: *
Your answer
İletişim Numaranız: *
Your answer
Hangi şehirde ikamet ediyorsunuz? *
Your answer
Halen mevcut olarak devam ettiğiniz ya da mezun olduğunuz eğitim durumunuz? (Üniversite, Bölüm, Sınıf) *
Your answer
Dil Seviyeniz: *
Pasaport Durumunuz: *
Captionless Image
Daha önce herhangi bir Erasmus+ projesine katıldınız mı? (Kaç tane? Hangi ülke ve dernek aracılığı ile?) Kısaca açıklayınız. *
Your answer
Daha önce yurtdışına çıktınız mı? *
Liderlik ve Takım Çalışmaları ile ilgili herhangi bir deneyiminiz/bilginiz var mı? Lütfen açıklayınız. *
Your answer
Bu projeye katılmak için motivasyonunuz nedir? Ve bu projeye neden katılmak istiyorsunuz? *
Your answer
"Create Peace Through Leadership" eğitim kursundan beklentileriniz neler? Bu projenin size nasıl bir katkı sağlayacağını düşünüyorsunuz? *
Your answer
Proje sonrasında elde edeceğiniz kazanımları çevrenizle nasıl bir şekilde paylaşmayı/yaygınlaştırmayı düşünüyorsunuz? *
Your answer
Derneğimizin üyesi misiniz? *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service