Експертска работилница „Пристап до финансии за малите и средни претпријатија“
Датум: 05 декември 2018
Локација: Хотел Александар 2, Скопје (конференциска сала 2)
Почеток: 11:00 часот
Име и презиме *
Your answer
Институција/организација *
Your answer
Телефонски број *
Your answer
e-mail адреса *
Your answer
Дополнително прашање или коментар?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service