Biznis raňajky 12.4.2019
Biznis raňajky 12.4.2019
Srdečne Vás pozývame na raňajky Kresťanského biznis klubu, ktoré sa uskutočnia v piatok 12.4.2019 od 8:00 do 10:00 hod. v Hoteli Vienna House Easy Bratislava na Galvaniho 28 pri Avione.

“Ako žiť hodnoty v práci?” V moderovanej diskusii bude Miriam Lachová, majiteľka spoločnosti Human Dynamic Europe, skúmať s rôznymi podnikateľmi, prečo sú hodnoty dôležité pre úspech firmy a pre nás samých. Do panelu príde Peter Švec, hovorca PSA Peugeot Citroen Slovakia, Zuzana Valábková, majiteľka Coach Agency, koučka a matka deviatich detí, a Vlado Krajčí, spolumajiteľ spoločnosti Korok Jelínek. Spolu sa podelíme o pozitívne skúsenosti, ale aj výzvy, ktoré prežíva každý podnikateľ.

Príďte sa inšpirovať. Tešíme sa na Vás!

Poplatky
Cena biznis raňajok pri registrácii vopred je 15 €.
Cena pri registrácii na mieste je 18 €.
Platí sa na mieste v hotovosti pri registrácii.
Registrácia na raňajky je od 7:30 do 8:00 hod.
Parkovanie na hotelovom parkovisku je v cene raňajok.
Registrácia
Na raňajky je potrebné dopredu sa záväzne prihlásiť vyplnením tohto registračného formulára najneskôr do štvrtka 11.4.2019, 8:00 hod.
V prípade registrácie po 11.4.2019, 8:00 hod., resp. na mieste, je cena 18 €.
Ak registrujete viac osôb, je potrebné uviesť ich meno a priezvisko.
Spôsob registrácie a výdaja raňajok v hoteli
1) Keď prídete do hotela, zaregistrujte sa, prosím, pri našom registračnom stolíku a uhraďte v hotovosti poplatok za raňajky.

2) Je potrebné, aby sa pri registrácii každý účastník zapísal do prezenčnej listiny. Registrácia je od 7:30 do 8:00 hod.

3) Následne si môžete ísť zobrať raňajky (teplý a studený bufet: šunku, syry, slaninku, praženicu apod.) do hotelovej reštaurácie, kde sa podávajú raňajky pre hotelových hostí (oproti vchodu hotela). Pri vstupe do hotelovej reštaurácie stojí čašník, ktorému nahlásite, že ste účastník biznis raňajok.

4) Keď si naberiete raňajky, doneste si ich do konferenčnej miestnosti. Raňajky v hotelovej reštaurácii sú k dispozícii od 6:30 do 10:30 hod. a kedykoľvek v tomto čase si môžete prísť jedlo nabrať či doložiť. Nápoje, ovocie a koláče sú k dispozícii priamo v konferenčnej miestnosti.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete na nás obrátiť, radi Vám pomôžeme.

Storno poplatky
Zrušiť účasť na raňajkách bez akýchkoľvek storno poplatkov je možné najneskôr do 11.4.2019 do 8:00 hod. V prípade zrušenia účasti po tomto termíne, príp. neúčasti na raňajkách, Vám bude účtovaný 100% storno poplatok z dôvodu objednania záväzného počtu raňajok v hoteli, ktoré je potrebné uhradiť.
Informácie
Ďalšie termíny biznis raňajok:
17.5.2019 / Marián Kolník / Ako viesť v nepriaznivých časoch
14.6.2019 / Denisa Zlevská / Sedem pilierov dobrého manželstva

Biznis raňajky sú otvorené pre každého, účastníci nemusia byť členmi Kresťanského biznis klubu.
Biznis raňajky slúžia pre networking a spoločenstvo.
Fundraisingové aktivity nie sú dovolené.
Zmena programu vyhradená.

Kontakt
web: www.krestaniavmeste.sk
e-mail: kancelaria@krestaniavmeste.sk
FB: www.facebook.com/krestaniavmeste

Chcete mať prehľad o pripravovaných podujatiach a novinkách? Môžete sa prihlásiť na odoberanie e-mailových noviniek, ktoré zasielame 1 až 2-krát mesačne. Stačí zadať Váš e-mail v jednoduchom formulári na stránke www.krestaniavmeste.sk

REGISTRAČNÝ FORMULÁR
Registrácia online je už uzatvorená. Na raňajky sa môžete zaregistrovať priamo na mieste, platí sa 18 EUR.
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service