PRIMMO - Menaxhim i Patundshmërive
Nëse jeni duke kërkuar pronë për të blerë ose për qira, tashmë e keni mundësinë të zgjedhni pronën dhe lokacionin tuaj të preferuar duke shfrytëzuar shërbimet e kompanisë “Primmo Group”.

Shërbimet ofrohen falas, duke ju siguruar korrektësi dhe efikasitet.


INFORMATAT QË JEPEN NË VAZHDIM JANË KONFIDENCIALE!

Emri: *
Your answer
Nr. Telefonit: *
Your answer
E-mail adresa:
Your answer
Lokacioni i preferuar:
Lagja e preferuar:
Sistemi/Organizimi:
Mobilimi:
Periudha kohore e qëndrimit: (vëtëm kërkesat për qira)!!!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service