Hive | Jak mít v kampani influencera a nezbláznit se z toho
Máme radost, že se s námi chcete vzdělávat! Pozorně čtěte krátkou rekapitulaci a pro celý program a informace o řečnících mrkněte na náš web.

https://www.hive.cz/post/seminar-jak-mit-v-kampani-influencera-nezblaznit-se-z-toho

Co?
Seminář vedený osobnostmi zkušenými s realizací influencerských kampaní. Cílem je předat znalosti, doporučené postupy a inspiraci pro vedení úspěšných projektů s influencery. Pomůže hlouběji poznat práci s influencery, potvrdit fakta a vyvrátit mýty tohoto segmentu.

Pro koho?
Největší přínos bude mít toto setkání pro marketingové managery, brand managery, kreativce a digitální markeťáky.

Kdy?
13.6.2019 od 9 hodin.

Kde?
Konektor Place, Karlovo náměstí 17, budova D, 120 00 Praha 2

Za kolik?
1900 Kč (platba převodem, informace o platbě vám zašleme co nejdříve po vašem vyplnění a odeslání tohoto formuláře)

Těšíme se na vás!
The Hive

Na semináři je omezený počet míst, vyplnění této registrace je proto závazné. Pokud by něco nebylo jasné, napište na kristyna@hive.cz.
E-mailová adresa *
Zkontrolujte prosím, že jste adresu uvedli správně, ať komunikace proběhne hladce. :)
Jméno *
Příjmení *
Firma a pozice *
Telefon
Na koho vystavíme fakturu? *
Dejte nám prosím vědět vaše úplné fakturační údaje. Po odeslání tohoto registračního formuláře Vám s potvrzením o registraci zašleme i fakturu.
Jak jste se o semináři dozvěděli? *
Souhlas se zpracováním osobních údajů a udělení souhlasu k šíření obchodních sdělení.
Abychom Vás mohli kontaktovat, potřebujeme Váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Řídíme se Zásadami, které najdete na našem webu https://www.hive.cz/zasady-zpracovani-osobnich-udaju a tento udělený souhlas můžete kdykoli zrušit emailem na poverenec@hive.cz

Souhlas k šíření obchodních sdělení nám pak dá možnost vám jednou za čas napsat, třeba s pozvánkou na další seminář, nebo společnou kávu. Vámi udělený souhlas můžete kdykoli zrušit tím, že nám napíšete na poverenec@hive.cz, nebo ho odebrat kliknutím na odkaz pro odhlášení v e-mailech, které od nás v budoucnu dostanete. Stejně tak spolu můžeme opravit vaše osobní údaje, či je kompletně vymazat. Pokud budete mít podezření, že neoprávněně používáme vaše osobní údaje, máte právo podat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.
Souhlasím *
Mějte prosím na mysli, že Souhlas se zpracováním osobních údajů je nutný, abychom vás mohli kontaktovat s fakturou a dalšími informacemi.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Hive. Report Abuse