Nabór na badania fokusowe Music Export Poland dla ARTYSTÓW zaangażowanych w rozwój kariery zagranicznej.
Drodzy Artyści,

Zapraszamy na badania fokusowe dedykowane artystom solowym i członkom zespołów muzycznych, którzy rozwijają swoją karierę na rynkach zagranicznych.

Organizowane przez Music Export Poland spotkania są częścią 9-miesięcznego badania potrzeb edukacyjnych branży muzycznej zainteresowanej skutecznym eksportem polskiej muzyki. Raport z badania ma pomóc w stworzeniu programu szkoleniowego, który będzie odpowiadał na realne zapotrzebowanie kompetencyjne artystów i profesjonalistów. Dlatego właśnie zależy nam na Twojej opinii.

Na czym polega badanie fokusowe?
To spotkanie w 8/12-osobowej grupie, na którym badacze przeprowadzają moderowaną dyskusję, aby poznać opinie, doświadczenia i spostrzeżenia uczestników i na tej podstawie sformułować ogólne wnioski i rekomendacje dla przyszłego programu edukacyjnego Music Export Poland. Dla uczestników grupy fokusowej będzie to okazja do poznania innych artystów rozwijających swoją karierę na rynkach zagranicznych i wymiany doświadczeń.
Badanie ma charakter poufny, a jego wyniki będą zanonimizowane.

Kiedy badanie się odbędzie i w jakiej formie?
Ze względu na obecną sytuację pandemii oraz chęć ułatwienia udziału w projekcie artystom i profesjonalistom spoza Warszawy, zdecydowaliśmy się na spotkanie w formie on-line w dwóch terminach:
17 sierpnia 2020, godz. 16:00 - 20:00
18 sierpnia 2020, godz. 11:00 - 15:00
Spotkanie będzie miało format interaktywny.

Czy spełniasz kryteria naboru?
Aby badanie było rzetelne, stworzyliśmy kilka podstawowych kryteriów naboru uczestników.
Zapraszamy Cię do projektu, jeżeli: jako artysta lub członek zespołu jesteś zaangażowany w rozwój kariery na rynkach zagranicznych od co najmniej 2 lat i masz na swoim koncie m.in. takie doświadczenia jak: zagraniczne koncerty, festiwale i trasy koncertowe, showcase’y i międzynarodowe kooperacje.
Uwaga, zanim wypełnisz ankietę, koniecznie przeczytaj dokładne kryteria naboru: http://www.musicexportpoland.org/badanie-potrzeb-edukacyjnych

Jaką będziesz mieć z tego korzyść?
Spotkanie będzie ciekawą platformą wymiany doświadczeń i refleksji na temat eksportu z osobami, które aktywnie działają na zagranicznych rynkach i mogą pochwalić się osiągnięciami na tym polu. Po zakończeniu badania uczestnicy zostaną zaproszeni na specjalne spotkanie networkingowe Music Export Poland. Oba wydarzenia będą miały także charakter networkingowy. Otrzymasz też możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach edukacyjnych Music Export Poland w przyszłości.

Kto poprowadzi badanie?
Proces badawczy jest projektowany i realizowany na zlecenie Music Export Poland przez pracownię Artist in Bloom. Spotkania poprowadzą dwie badaczki, certyfikowane edukatorki, projektantki procesów edukacyjnych i rozwojowych - Magdalena Chołyst oraz Urszula Buyuly.


Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy