Pieteikums skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" GADAGRĀMATAS rubrikai "Gada prieks"
Pateicamies par Jūsu interesi un atsaucību, piesakot būvi skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" Gadagrāmatas jaunajai rubrikai GADA PRIEKS!

Aizpildot šo veidlapu, Jūs iesniegsiet būves pieteikumu skates "GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2020" Gadagrāmatas rubrikai GADA PRIEKS. Lūdzam precīzi un pilnīgi sniegt informāciju uz dotajiem jautājumiem, jo šī informācija tiks izmantota publikācijās un būvju aprakstos Gadagrāmatā. Būves pieteicējs ir atbildīgs par iesniegtās informācijas patiesumu. Prasītā kontaktinformācija - tālruņu numuri un e-pastu adreses tiks izmantotas organizējot žūrijai objektu apskati, kā arī saziņai pēc nepieciešamības.

Vēl atgādinām, ka bez informācijas, ko norādīsiet šajā būves PIETEIKUMA veidlapā, būs nepieciešams:
1. Vismaz 3 līdz 7 fotogrāfijas augstā izšķirstspējā (digitālā formā), kurās labi redzama pieteiktā būve.
Lūdzam fotogrāfiju kvalitātei pievērst ĪPAŠU uzmanību - to apjomam jābūt 3-13MB, lai būtu nepieciešamā kvalitāte drukāšanai Gadagrāmatā,
2. Apliecinājums par būves pieteikuma maksas veikšanu. Ja nepieciešams rēķins, lūdzam atsūtīt būves pieteicēja vai maksātāja rekvizītus rēķina izrakstīšanai uz gadabuve@gmail.com.
Fotogrāfijas lūdzam iesniegt, nosūtot uz e-pastu: gadabuve@gmail.com vai arī turpat nosūtot saiti ar pieeju datu glabātuvei.
Vairāk informācijas skates "Gada labākā būve Latvijā " mājaslapā gadabuve.lv
Visos neskaidros jautājumos lūdzam sazināties, rakstot: gadabuve@gmail.com vai zvanot: 26484891 Baibai Mierkalnei.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Būves nosaukums, adrese *
Pasūtītājs, tā tālruņa numurs un e-pasts *
Projekta autors/autori, tā/to tālruņa numurs un e-pasts *
Arhitekts/arhitekti, tā/to tālruņa numurs un e-pasts *
Projektētāji - konstruktori, to tālruņu numuri un e-pasti. *
Galvenais būvuzņēmējs vai līgumsabiedrība, tā tālruņa numurs un e-pasts *
Būvuzrauga vārds, uzvārds, tā tālruņa numurs un e-pasts *
Galvenie darbuzņēmēji, to tālruņu numuri un e-pasti.
Būves finansējuma avots/avoti *
Būves izmaksas (EUR) *
Objekta parametri - būvi raksturojošie lielumi *
Būves pieteicējs *
Kontaktpersona, tās tālruņa numurs un e-pasts - persona, ar kuru nepieciešamības gadījumā sazināties neskaidros jautājumos *
Īss komentārs, kāpēc šis objekts ir Jūsu "Gada prieks" :
Pateicamies par būves pieteikumu skates "Gada kabākā būve Latvijā 2020" Gadagrāmatas rubrikai "Gada prieks" un sniegto informāciju! Tuvākajās dienās nosūtīsim Jums apstiprinājumu, ka esam Jūsu būves pieteikumu saņēmuši.
Ja tuvāko dienu laikā nesaņemsiet apstiprinājumu no mums, ka esam Jūsu būves pieteikumu saņēmuši, lūdzam sazināties, lai noskaidrotu vai iesniegšanas gaitā nav radusies kāda kļūme: gadabuve@gmail.com vai 26484891.

Skate notiek jau 23. reizi. Skati GADA LABĀKĀ BŪVE LATVIJĀ 2020 organizē Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām, publiskās pārvaldes institūcijām un augstskolām, sadarbībā ar titulsponsoru TIKKURILA, pateicoties skates atbalstītājiem: un VIVACOLOR, SAINT-GOBAIN, MITEK BALTICA, BAUROC, MAPEI, metāla būvkonstrukcijām S.B.C. un PERI, un informatīvajiem atbalstītājiem: žurnālam Būvinženieris, LETA, TVNET, Nozare.lv, City24, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy