Vasaras skoliņa Ventspils Augstskolā 2019
Bērniem no 5 līdz 11 gadu vecumam.

Eksperimentu un radošā nedēļa - bērni veiks vienkāršus eksperimentus, spēlēs spēles, darbosies radoši un ies izskrieties Ventspils Augstskolas dārzā.

Mācāmies angļu valodu – bērni tiks iesaistīti interesantā angļu valodas apguvē atbilstoši vecumposmam, spēlēs spēles, darbosies radoši un ies izskrieties Ventspils Augstskolas dārzā.

Ar bērniem kopā darbosies Ventspils Augstskolas bakalaura studiju programmas “Valodas un starpklultūru komunikācija” studentes - Krista Velme un Klinta Tīsa.
Krista par sevi: “Man ir bijusi iepriekšēja pieredze ar angļu valodas pasniegšanu vasaras nometnēs bērniem, kas izvērtās par lieliski pavadītu laiku gan man, gan maniem skolniekiem. Esmu iejūtīga, neatlaidīga un atvērta komunikācijai ar radošu pieskaņu."
Klinta par sevi: “Esmu 2.kursa studente, ļoti saprotoša un izpalīdzīga, aktīva un radoša. Man vienmēr ir paticis, ka mācību tēmas lietas tiek pasniegtas aizraujošā un interesantā veidā, to centīšos izdarīt arī vasaras skolā.”

Skoliņas norises periods ir 5 darba dienas, no pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 13:00 – 17:00 Ventspils Augstskolā, Inženieru ielā 101, Ventspilī.

Lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, mēs ar Jums sazināsimies, izmantojot norādīto kontaktinformāciju! Ja rodas kādi jautājumi, tad lūgums rakstīt uz mic@venta.lv

Datu aizsardzība:
Informējam, ka Ventspils Augstskolas rīkotā publiskā pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Augstskolas mājas lapā www.venta.lv un augstskolas kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils Augstskola, Inženieru iela 101, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: venta@venta.lv.

Vārds, uzvārds (vienam no vecākiem) *
Your answer
Telefona numurs saziņai *
Your answer
E-pasta adrese saziņai
Your answer
Bērna vārds, uzvārds *
Your answer
Bērna vecums *
Required
Izvēlieties nedēļu, kurā bērns apmeklēs vasaras skoliņu *
Jautājumi mums
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ventspils Augstskola. Report Abuse - Terms of Service