Анкета учасника конкурсу матеріалів на краще висвітлення співпраці України та ЄС для журналістів Донецької та Луганської областей.
Метою проведення конкурсу є спонукання регіональних журналістів до більш детального вивчення процесів євроінтеграції України, професійного висвітлення та роз’яснення переваг співпраці України з ЄС, інформування громадськості про результати українських реформ тощо.
Конкурс є частиною проекту “Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid)
Матеріали приймаються до 15 вересня 2017 р. (включно). У разі виникнення питань звертайтеся до Тетяни Строй за тел. 066 224 36 55, 096 6 6 34 634 або пишіть на адресу: debate@cent.dn.ua.
Прізвище, ім'я
Your answer
Місто, область, яку Ви представляєте
Your answer
Посада та назва ЗМІ, яке Ви представляєте
Your answer
Вкажіть Ваш номер мобільного телефону
Your answer
Вкажіть адресу електронної пошти (можна вказати декілька адрес за виключенням скриньок, розташованих на російських серверах)
Your answer
Посилання на Ваш профайл в Facebook (за наявності)
Your answer
Перелік посилань на матеріали, що подаються на конкурс
Спочатку напишіть назву матеріалу, потім вкажіть посилання на нього (лінк на google диск). Нагадуємо, що до розгляду приймаються матеріали, які вийшли у період 01.01.2017 - 15.09.2017)
Your answer
Загальна кількість поданих на конкурс матеріалів
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms