Анкета учасника конкурсу матеріалів на краще висвітлення співпраці України та ЄС для журналістів Донецької та Луганської областей.
Метою проведення конкурсу є спонукання регіональних журналістів до більш детального вивчення процесів євроінтеграції України, професійного висвітлення та роз’яснення переваг співпраці України з ЄС, інформування громадськості про результати українських реформ тощо.
Конкурс є частиною проекту “Просування проєвропейських реформ в Донецькій та Луганській областях, що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій та Європейської правди “Просування реформ в регіони” за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid)
Матеріали приймаються до 15 вересня 2017 р. (включно). У разі виникнення питань звертайтеся до Тетяни Строй за тел. 066 224 36 55, 096 6 6 34 634 або пишіть на адресу: debate@cent.dn.ua.
Прізвище, ім'я *
Your answer
Місто, область, яку Ви представляєте *
Your answer
Посада та назва ЗМІ, яке Ви представляєте *
Your answer
Вкажіть Ваш номер мобільного телефону *
Your answer
Вкажіть адресу електронної пошти (можна вказати декілька адрес за виключенням скриньок, розташованих на російських серверах) *
Your answer
Посилання на Ваш профайл в Facebook (за наявності)
Your answer
Перелік посилань на матеріали, що подаються на конкурс *
Спочатку напишіть назву матеріалу, потім вкажіть посилання на нього (лінк на google диск). Нагадуємо, що до розгляду приймаються матеріали, які вийшли у період 01.01.2017 - 15.09.2017)
Your answer
Загальна кількість поданих на конкурс матеріалів *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms