Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Stajyer Talep Formu
Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde bütün öğrenciler, 4 yıllık eğitimleri boyunca Endüstri Mühendisliği I ve Endüstri Mühendisliği II olmak üzere toplamda en az 45 işgünü olacak şekilde iki adet staj yapmakla yükümlüdürler.
Endüstri Mühendisliği Stajı I, en erken IV. yarıyılın sonunda başlayabilir ve en az 20 işgünü yapılmak zorundadır. Bu stajın yapılabilmesi için staj yapılacak işletmede imalat atölyesi yada bir üretim süreci yer almalı en az 1 makine mühendisi veya ilgili sektör dalından 1 mühendis çalışıyor olmalıdır.
Endüstri Mühendisliği Stajı II, en erken VI. yarıyılın sonunda başlayabilir ve en az 25 işgünü yapılmak zorundadır. Bu stajın yapılabilmesi için staj yapılacak işletmede en az 1 endüstri mühendisinin çalışıyor olması gerekmekte ve satış, üretim, pazarlama gibi farklı faaliyetlerin farklı birimlerde yürütüldüğü orta ve büyük ölçekli işletmeler tercih edilmektedir.
Firma İsmi *
Your answer
Firma Adresi *
Your answer
Talep Edilen Stajyer Sayısı *
Your answer
Stajyer Adaylarının Özellikleri (Bilgisayar dili, yabancı dil, yetenekleri vb.) *
Your answer
Staj içeriği(Özel gereksinimler: iş etüdü, ergonomik risk değerlendirme, kalite kontrol, üretim planlama, karar destek sistemi oluşturma vb.) *
Your answer
Staj Başlangıç Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Staj Bitiş Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Staj Tipi *
Staj Yapılacak Bölüm *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms