“Saki godīgi, kā ir būt sociālajam uzņēmējam?” Informatīvs pasākums Kurzemes reģiona iedzīvotājiem par sociālo uzņēmējdarbību, 10.03.2023., Liepāja - PIETEIKŠANĀS ANKETA
Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju 10. martā Liepājā ielūdz Kurzemes reģiona iedzīvotājus uz informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību “Saki godīgi, kā ir būt sociālajam uzņēmējam?”. Pasākumā varēs uzzināt par sociālās uzņēmājdarbības aktualitātēm un būs iespēja iepazīties ar trīs sociālajiem uzņēmējiem, uzklausot atklātus un personiskus stāstus par biznesu, ikdienas izaicinājumiem un vēlmi padarīt pasauli labāku.

Pasākums norisināsies no plkst. 14.00 līdz 16.00 “Impact Hub Liepāja” zālē, Strautu ielā 4, Liepājā.

Iesākumā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēs par nozares jaunumiem, iespējām, un dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Ruta Šenkevica - radošās maizes laboratorijas “Ramala” vadītāja, Natālija Jermolajeva - sociālā uzņēmuma “Correcty” dibinātāja un Tatjana Tarasova - sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Liepājā, sociālā uzņēmuma “Tanyta” izveidotāja.

Dalību pasākumā iespējams pieteikt līdz 7. martam, aizpildot šo pieteikuma anketu.

Pasākums tiek organizēts Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla “Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!” ietvaros.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds
*
E-pasts
*
Jūsu dzīvesvietas novads / pilsēta
*
Pārstāvētā organizācija / uzņēmums  (lūdzu, norādiet gan nosaukumu, gan darbības formu - SIA, biedrība, valsts vai pašvaldības iestāde u.c.) vai fiziska persona *
Cik daudz Jūs šobrīd zināt par sociālo uzņējdarbību? *
Ja Jums jau šobrīd ir padomā kādi jautājumi  sociālajiem uzņēmējiem (arī tādi, ko Jūs kautrētos uzdot skaļi pasākumā :)), lūdzu, uzraktiet tos šeit!
Šajā anketā norādītie personas dati tiks saglabāti un apstrādāti Labklājības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" datubāzē, un izmantoti, lai nodrošinātu Jūsu dalību pasākumā un informētu Jūs par citām aktualitātēm ESF projektā un sociālās uzņēmējdarbības jomā. Šajā anketā norādītie dati tiks izmantoti tikai minēto mērķu sasniegšanai un netiks nodoti trešajām personām.

Vienlaikus informējam, ka pasākumā tiks fotografēts. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs piekrītat, ka tā laikā tapušie foto materiāli ar Jūsu redzamību tajos var tikt izmantoti šī un citu Labklājības ministrijas sociālās uzņēmējdarbības aktivitāšu cikla "Attīstām sociālo uzņēmējdarbību kopā!" pasākumu publicitātes un sabiedrības informēšanas nolūkiem.
*
Paldies!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy