Rekrutacja Hackintosh Polska
Witaj!

Jeśli zdecydowałeś się wziąć udział w rekrutacji do ekipy Hackintosh Polska, prosimy, abyś wypełnił poniższy formularz rekrutacyjny. Jest on wymagany w dalszym etapie rekrutacji.

Rekrutacja skierowana jest do osób ambitnych i chętnych rozwijać swoje umiejętności informatyczne. Poszukujemy osób zorganizowanych i dobrze dogadujących się w skomplikowanych zadaniach i sytuacjach.

Pamiętaj, że wymagane jest również dołączenie do chatu Discord Hackintosh Polska, gdzie po zatwierdzeniu Twojego wniosku, zostanie ci przydzielona odpowiednia ranga, dająca ci dostęp do specjalnego kanału, na którym czeka cię kolejny etap rekrutacji. Zalecamy dołączyć do serwera od razu po zgłoszeniu wniosku: https://discord.gg/b6nttPd

Projekt Hackintosh Polska jest rozwijany niekomercyjnie i nie jest kierowany chęcią zarobku. Naszym celem jest świadczenie pomocy innym w polskiej społeczności Hackintosh i stawiamy na samorozwój wewnątrz projektu.

Jeśli będziemy usatysfakcjonowani Twoimi odpowiedziami, skontaktujemy się z Tobą w czasie kilku dni roboczych od momentu wysłania formularza rekrutacyjnego.

Powodzenia,

Administracja grupy.

Lipiec 2018
Czy zapoznałeś się z opisem rejestracji i zgadzasz się na zawarte w nim warunki dołączenia do projektu? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service