Godīgi par Eiropu: kas priecē, kas biedē, kas kaitina?
š.g. 27.septembrī Kuldīgā un 28.septembrī Talsos notiks fokusgrupas saruna-diskusija “Godīgi par Eiropu: kas priecē, kas biedē, kas kaitina?”.
Fokusgrupas sarunas vadīs politoloģe Iveta Kažoka, dalībniekus iesaistot atklātā un konstruktīvā sarunā ar mērķi saprast klātesošo skatījumu uz Eiropu un tās nākotni, apzināt un diskutēt par eiroskepses iemesliem.

Tikšanās iesākumā tiks demonstrēti videofragmenti no politiķu runām par Eiropas nākotni, kopīgi apspriežot, kādas emocijas dzirdētais rada: iedrošina, biedē, varbūt – kaitina? Dalībnieki varēs izteikties par šobrīd aktuāliem un smagiem jautājumiem, piemēram, par bēgļu krīzi, par nevienlīdzību starp Eiropas Savienības valstīm, par drošības apdraudējumiem!

Katrā fokusgrupā var piedalīties līdz 15 dalībnieku, kuri pārstāv dažāda vecuma un nodarbošanās iedzīvotājus, tai skaitā gan tie, kuriem ir ļoti skaidrs viedoklis par ES, gan tie, kuriem savs viedoklis vēl tikai veidojas! Aicināti arī eiroskeptiķi.

Līdzīgas sarunas tiek organizētas visā Latvijā un vēl piecās citās ES valstīs. Kurzemes reģionā par fokusgrupu norise vietām izvēlēta Kuldīga un Talsi.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Piedalīšos: *
Vārds, uzvārds *
Dzimums *
Tavs vecums *
Tava nodarbošanās *
Required
Tavs telefons *
Nepieciešams, lai varam ar jums sazināties kādu izmaiņu gadījumā vai lai atgādinātu par jūsu dalību pasākumā.
Tavs e-pasts *
Nepieciešams, lai varam ar jums sazināties kādu izmaiņu gadījumā vai lai atgādinātu par jūsu dalību pasākumā.
Fokusgrupu norisi atbalsta
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy