Warsztat Rekrutacyjny
Zapisy dla Rodziców zainteresowanych udziałem Dzieci w projekcie "Wolna Szkoła Demokratyczna"

Warsztaty odbywają się wyznaczone soboty, w zależności od liczby zgłoszeń. Warsztat trwa od 10.00 a 16.00. Potwierdzenie terminu warsztatu prześlemy osobnym mailem. Warsztaty są płatne. Uczestnictwo w Warsztacie jest obowiązkowe. Więcej informacji na www.wolnaszkola.org.pl

Lista osób zainteresowana warsztatem:
Imię i nazwisko *
Your answer
Telefon i email: *
Your answer
Imię i nazwisko
Your answer
Telefon i email:
Your answer
Informacja o obecności na spotkaniu informacyjnym *
Jestem zainteresowany *
Required
Chciał(a)bym, żeby moje dziecko dołączyło do projektu: *
Chcesz coś jeszcze nam przekazać ?
Your answer
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem danych osobowych Twoich i Twojego dziecka jest Fundacja Wolna Szkoła, ul. K. Sotta Sokoła 17/5a, 02-790 Warszawa (KRS 0000472579). Aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Waszych danych osobowych?
Napisz do wyznaczonego przez nas inspektora danych osobowych: ido@wolnaszkola.org.pl. Adres pocztowy: Inspektor Danych Osobowych Fundacja Wolna Szkoła, ul. K. Sotta Sokoła 17/5a, 02-790 Warszawa.

Skąd mamy Wasze dane?
Otrzymaliśmy je od Ciebie w związku z Twoim zainteresowaniem lub uczestnictwem w projekcie Wolna Szkoła Demokratyczna, który prowadzi Fundacja Wolna Szkoła.

Dlaczego i na jakiej podstawie dane są przetwarzane?
Dane osobowe są przetwarzane przede wszystkim w celu przeprowadzenia rekrutacji do projektu oraz wykonania umowy o współpracy i zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom, opiekunom i innym członkom społeczności, a także w celu zapewnienia prawidłowego działania Fundacji w ramach działalności pożytku publicznego (co stanowi usprawiedliwiony interes prawny Administratora).

Do przechowywania części danych jesteśmy zobowiązani przepisami prawa (np. umowy cywilno-prawne). Część danych jest przetwarzana na wypadek ewentualnych sporów dot. umowy czy kontroli uprawnionych organów (np. kontroli podatkowej, MEN, etc.).

Komu możemy przekazać dane?
Dane możemy przekazać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, podwykonawcom naszych usług oraz organom publicznym uprawnionym do ich uzyskania na podstawie określonych przepisów (np. MEN, w przypadku istnienia wyraźnej podstawy prawnej).

Jak długo dane będą przechowywane?
Dane będą przechowywane przez okres niezbędny dla zrealizowania danego celu. Ze względu na terminy przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy, dane będą przechowane przez okres przedawnienia wskazany w kodeksie cywilnym.

Jakie masz prawa?
Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych swoich i Twojego dziecka, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody, masz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Możesz również wnieść skargę do organu nadzorczego.

Co jeśli nie podam danych lub nie zgodzę się na ich przetwarzanie?
Niestety w przypadku braku podania przez Ciebie danych i braku wyrażenia zgody na ich przetwarzanie nie będziemy w stanie prowadzić dla Was procesu rekrutacyjnego ani współpracować.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service